Dnes je sobota 4. prosinec, svátek má Barbora.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Skauti zahajují plesovou sezonu

přidáno: 19. 10. 2021

Po dvouleté pauze skautské středisko prof. Oliče pořádá opět dlouho očekávaný skautský ples. Víme, jaký se chystá program!

Skautský ples se uskuteční 6. listopadu 2021 od 19:00 hod. v dobříšské sokolovně. Na ples se chystají všichni příznivci skautingu, a to už od malých světlušek přes skautky, skauty, rodiče a kamarády. Zvána je samozřejmě i široká veřejnost, ale organizátoři upozorňují, že lísky je dobré si zakoupit předem.

„Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě sokolovny doporučujeme všem zájemcům, aby si zakoupili své vstupenky na ples včas. S největší pravděpodobností už nebude možné koupit vstupenku přímo na místě,“ upozorňuje Lenka Hodačová.

Cena lístku na sezení je 220 Kč za osobu a cena lísku na stání je 150 Kč za osobu.

Vstupenky je možné zakoupit předem přes rezervační online systém přímo ZDE.

Skautský ples nabídne bohatý program plný tance, hudby a zábavy

K tanci, poslechu i dobré náladě bude na skautském plese hrát kapela Pickles, která se zaměřuje převážně na taneční hudbu. Příležitost k tanci tady tedy rozhodně bude. Návštěvníci se mohou těšit také na zpestření programu v podobě vystoupení skautských vedoucích. V neposlední řadě bude připraveno "štěstíčko" a závěrem i dražba o velice lákavou cenu. 

Program plesu doplní mimo jiné také fotokoutek, který bude přítomným k dispozici i s nejrůznějšími rekvizitami.

Hlavní organizátorka plesu Lenka Hodačová k přípravám plesu dále říká: „Na plese pracujeme aktivně již více než dva měsíce. A čím více se akce blíží, tím více se na něj těším. Je to pro mě takový vrchol letošního roku, na kterém pracujeme všichni dohromady - je to takový náš společný ,projekt´. A hlavní je, že ho děláme nejenom pro nás skauty, ale i pro rodiče, kamarády a širokou veřejnost. Je to něco, na čem má cenu pracovat.“

Pro všechny organizátory letošního skautského plesu je hlavním cílem, aby si večer všichni pořádně užili. „Chceme, aby návštěvníci plesu odcházeli s pocitem, že tento večer stál za to. Doufám tedy, že nám všem bude situace přát a všichni se na plese 6. listopadu potkáme,“ dodává Lenka.

autor článku: Za skautské středisko prof. Oliče Dobříš Dominika Syručková, Lucy