Dnes je čtvrtek 29. červenec, svátek má Marta.

www.hfad.cz/52-rocnik-program/

Rodinné centrum Dobříšek je s vámi ONLINE

přidáno: 29. 10. 2020

V současné době je rodinné centrum Dobříšek, stejně jako všechny podobné organizace, uzavřeno z důvodu vládního nařízení. Pracovníci centra ale fungují ONLINE! Aktuálně mají v provozu individuální poradenství s odborníky a připravili pro vás také sérii online přednášek.

Nabídka individuálního poradenství

Aktuálně je v provozu individuální poradenství s odborníky ve spolupráci s MPSV, které je možné realizovat také ONLINE: 

  • Rodinné poradenství – Mgr. Neubauerová, DiS.
  • Výchovné poradenství Mgr. Neubauerová, DiS.
  • Sociálně právní poradenství Mgr. Koubková
  • Prevence závislostíMgr. Přibylová
  • Psychomotorický vývojŠpačková Krasanovská

Rezervace termínu probíhá telefonicky na čísle: 608 906 559.

ONLINE přednášky

Pracovali jsme v RC Dobříšek intenzivně a připravili pro vás zajímavá témata online přednášek ve spolupráci s odborníky a Ministerstvem práce a sociálních věcí. Zaplatit lze online a pak se jen připojit v pohodlí domova. Na jednom počítači můžete přednášku sledovat i s partnerem/partnerkou. Cena je snížená na symbolických 100 Kč, přednášky probíhají za finanční podpory Ministerstva práce a sociálních věcí.

Doufáme, že v těchto chvílích, kdy jsou téměř všechny aktivity zrušené, vás tato možnost se vzdělávat a dozvědět se něco nového potěší. A navíc se může připojit kdokoliv, neváhejte odkaz rozeslat i své rodině, známým a všem, které by to mohlo zajímat. První přednáška již za několik dní!

Registrace na přednášky zde:

https://dobrisek.webooker.eu/Courses?semesterID=352

Půjčovna rodinného centra Dobříšek

Tato náročná doba doléhá především na děti, které přišly o všechny své volnočasové aktivity. Nabízíme proto půjčení několika desítek deskových her, které zabaví celou rodinu, pro dospělé máme nabídku vzdělávacích knih, takže během karantény mohou rozšířit své znalosti v mnoha oblastech. Více informací, včetně seznamu knih, naleznete na našich stránkách www.dobrisek.cz. Rezervace her a knih je zcela zdarma a probíhá po předchozí telefonické domluvě na čísle 608 906 559.

autor článku: Mgr. Veronika Liotard - Rodinné centrum Dobříšek