Dnes je středa 8. únor, svátek má Milada.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Dobříšský klub zakoupil dětem dárek díky finančnímu daru od pana Procházky

přidáno: 21. 12. 2018

Před několika týdny jsme vás informovali o finančním daru pana Vladimíra Procházky, který byl oceněný za svou významnou činnost pro město Dobříš v oblasti kultury. Část peněžního daru, který za ocenění obdržel, se rozhodl věnovat Nízkoprahovému klubu Terén, který před vánočními svátky pro děti pořídil za peníze dárek. A co dětem udělalo opravdu velkou radost?

V nízkoprahovém klubu se konal 6. ročník akce „Vánoční workshop“. Je to již taková tradice, kdy se s dětmi sejdeme, věnujeme se tématu vánočních zvyků, společně tvoříme dárky pro kamarády a blízké. Tento rok jsme si například pomocí tekutého vosku v tubě nazdobili svíčky, hned poté jsme se vrhli na tvorbu adventních věnců a následovalo malování na textil. Při tom všem jsme poslouchali koledy a občas zobli trochu cukroví. V klubu nesměl chybět ani adventní kalendář, abychom se pěkně vánočně naladili.

Co si děti za finanční dar pořídily?

Velkou radost měly děti z rozbalení Slackline, kterou jsme mohli pořídit díky finančnímu daru od pana Vladimíra Procházky. Ten se s námi podělil o finanční ocenění za svou činnost pro město v oblasti kultury (udělení Cen města Dobříše) Ještě jednou velké díky panu Procházkovi za vedení klubu Terén i za děti.

autor článku: Tým NZDM Terén