Dnes je sobota 19. září, svátek má Zita.

Náš region

Léto ve Skřítkově je v plném proudu!

přidáno: 06. 08. 2019

Co se děje přes léto ve Skřítkově? Ne, ne skřítci nespí, ba naopak. Je u nás pořádně veselo a živo! Mimo letního provozu s akcí VSTUP zdarma si u nás děti mohou užít i skvělé příměstské tábory.

Na konci července proběhl ve spolupráci s Veselou rodinou příměstský tábor na téma „Z pohádky do pohádky“

Celkem 17 dětí spolu s animátorkou Sárou si povídali o pohádkách starších i modernějších, divadelních i filmových, ale plnili také různé úkoly a hlavolamy v doslova pohádkové atmosféře.

V rámci připraveného programu děti navštívily Divadlo A. Dvořáka v Příbrami, kde se dostaly do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. Dozvěděly se zajímavosti ze zákulisí, i to jak se vlastně dělá divadlo. Děti byly překvapené, jak to mají herci těžké, a že vystoupení před diváky je jen třešnička na dortu. Nechyběla ani návštěva knihovny Jana Drdy v Příbrami, kde si pro děti paní knihovnice připravily loutkové divadlo O perníkové chaloupce a vtipnou pohádkovou soutěž s předváděním či kreslením pohádek. V dalších dnech navštívily děti i Památník Karla Čapka ve Staré Huti, kde si prohlédly Čapkovo sídlo, dozvěděly se hodně zajímavostí o jeho životě i dílech. V závěru tábora nechybělo slavnostní zakončení tábora pro rodiče. Děti zahrály skvělou pohádku, kterou během týdne stihly nacvičit a dokonce natočit.

Podívejte se na jejich skvělé herecké výkony!

Tímto táborem léto u nás rozhodně nekončí!

Díky akci VSTUP zdarma je u nás parádně živo! To máme rádi a až do konce prázdnin můžete využít vstup zdarma při konzumaci nad 100 Kč. Otevřeno máme každý den včetně víkendu 13:00 - 19:00 hod.

Máte pro děti program na poslední prázdninový týden v srpnu?

Že NE? Tak čtete dál! V týdnu 26. -30. srpna 2019. chystáme další příměstský tábor na téma „Stroj času“, který proběhne opět ve spolupráci s Veselou rodinou.

Chcete si vyzkoušet, jak žili lidé v dobách dávno minulých? A chcete se podívat, jak se bude žít v budoucnosti? To vše a mnohem více zažijí děti na tomto táboře. Děti se vrátí do minulosti, využijí své představivosti a fantazii, prožijí současnost a nahlédnou i do budoucnosti. Poznají nové kamarády, užijí si spoustu legrace a zábavy. Nebude chybět dostatek pohybu, výlet, odměny pro děti a závěrečná diskotéka s malováním na obličej i mnoho dalšího.

V ceně tábora je zahrnutý program pro děti v čase 8:00 - 16:00 hod., 2x svačina, oběd a pitný režim. K dispozici jsou poslední volná místa a Stroj času startuje už za 4 týdny! Více informací na www.skritkov.com

Přejeme Vám hezké letní dny a těšíme se na Vás u nás ve Skřítkově!

autor článku: Za Skřítkov Anna Englártová