Dnes je pondělí 8. březen, svátek má Gabriela,
je Mezinárodní den žen.

www.amelie-zs.cz/

HURÁÁÁ! V února začíná nová hra pro děti z Dobříše a okolí

přidáno: 01. 02. 2021

V prosinci představilo Rodinné centrum Dobříšek unikátní Adventní detektivku, do které se zapojily desítky dětí. Na únor připravili pracovníci tohoto centra další skvělou hru, která vás tentokrát vtáhne do příběhu skřítka z Dobříšska. Na děti čekají úkoly nejen venkovní, ale také hodně kreativní.

Od února začíná nová hra Skřítek Dobříšek: Patálie s domečkem

Hra je určena pro děti každého věku, které rády tvoří a také tráví čas venku. Stačí na stránkách www.dobrisek.cz zakoupit Skřítkův balíček a užít si příběh skřítka Dobříšska a spolu s ním plnit úkoly, které tentokrát – na rozdíl od Adventní detektivy – nevyžadují každý den chodit na konkrétní místa.

Většinu úkolů zvládnete splnit doma či venku v okolí vašeho domova a cestu na Dobříš bude třeba absolvovat jen minimálně, a to kdykoliv – dle vašich možností. Hru je možné realizovat i za nejvyššího stupně PES.

Těšíme se na vás!

Rodinné centrum Dobříšekj e tu nyní pro děti i dospělé ONLINE

I v lednu trvají omezení, která znemožňují osobní účast na akcích v Dobříšku. Připravili jsme si proto pro vás netradiční on-line aktivity, jako je například Keramika ONLINE. Je to opravdu zábava a lektorce Lucce se podařilo přenést stejně příjemnou a tvořivou atmosféru z klasických hodin i do domovů dětí. Přidejte se k nám!

A co ještě funguje v Dobříšku online?

  • K dispozici máme stále zdarma Příručku pro rodinu: Koronovirová epidemie a její dopad na rodinu.
  • Můžete zakoupit krásné dárkové poukazy na kurzy na příští semestr. Více info o dárkových poukazech zde.
  • Pro následující měsíce jsme připravili také další program přednášek online. Registrovat se můžete zde.

 

autor článku: Mgr. Veronika Liotard - Rodinné centrum Dobříšek