Dnes je úterý 25. únor, svátek má Liliana.

Náš region

Projekt Děti bez mobilu po prvních týdnech sklízí úspěch

přidáno: 19. 10. 2018

Projekt Děti bez mobilu odstartoval začátkem října, a tak si pojďme udělat přehled o tom, jak se děti doposud v našem projektu zapojily. Máme za sebou několik akcí, které byly zcela jistě přínosné nejen dětem, ale i lektorům. Co všechno jsme stihli společně během pár týdnů zažít?

O novém projektu Děti bez mobilu jsme Vás informovali na konci srpna v rozhovoru se zakladatelem, panem Jakubem Jánským. Začátkem října se projekt opravdu rozběhl a po pár týdnech slaví u dětí i rodičů úspěch!

Milovníci pejsků si užili návštěvu psího útulku i jejich venčení. Další akce pro dobrou věc, které se mohly děti zúčastnit bylo uklízení dobříšských dětských hřišť. V projektu Děti bez mobilu se snažíme děti naučit i různým dovednostem, proto byla uspořádána i akce „Zavařeniny“, kde jsme vyráběli borůvkovou marmeládu.

Během začátkem října jsme šli dokonce i rybařit nebo střílet z luku, k čemuž nám hrálo počasí a všichni byli nadšení. Stihli jsme i nasbírat kaštany a pak z nich vytvořit krásná zvířátka. Holčičí osazenstvo potom ovládlo kurz šití a vytvořilo krásné polštářky ve tvaru srdíček, některá děvčata dokonce s logem Děti bez mobilu.

 

Projekt Děti bez mobilu je podle nás zatím velice úspěšný a máme z něj radost. Každý den vítáme nové děti a brzy překročí první padesátku účastníků. Doufáme, že se bude dařit i dál a že nám, vám i vaším dětem budeme moci dělat i nadále radost. Děkujeme!

autor článku: Tým Dětí bez mobilu