Dnes je čtvrtek 29. červenec, svátek má Marta.

www.hfad.cz/52-rocnik-program/

RC Dobříšek spojilo město a vytvořilo jedinečnou adventní hru pro děti!

přidáno: 22. 11. 2020

Rodinné centrum Dobříšek pro vás má velké překvapení! Je určené především pro děti, ale potěší celou rodinu a rozhodně vás pobaví!

Adventní detektivka městem Dobříš: Záhada rozbitého hřiště

Vzhledem k aktuální situaci většina vánočních akcí nebude uskutečněná. A to nám přišlo líto, protože Vánoce nejsou jen o Štědrém dnu, ale o prožívání příjemné atmosféry během celého adventu. Proto jsme spolu s partnery, společnostmi, firmami a organizacemi z Dobříše připravili adventní hru pro všechny děti z Dobříše a okolí. Hra je zdarma, určena pro všechny věkové kategorie. Pomůže prožít advent zábavně, s nadšením a vánoční atmosférou.

Přidejte se s  námi k nové hře pro adventní období!

Každý den, počínaje 1. prosincem, se aktivuje jedno okénko s úkolem, který najdete na stránkách www.dobrisek.cz a na FB Dobříšek. Na splnění tohoto úkolu budete mít čas téměř celý den (9:00-16:00). Hra se odehrává v lokalitě města Dobříš a všechny úkoly kromě posledního se odehrávají venku. Zapojit se mohou děti každého věku a samozřejmě i rodiče! Užijete si krásnou procházku a u cílového stanoviště zábavu! Děti budou luštit, hrát, vzdělávat se, dostávat, ale také dávat.

Pozor!

Před začátkem hry si, prosím, přečtěte pravidla. A také budete potřebovat vytisknout si dokument, kde budete zaznamenávat podezřelé!

Pravidla Adventní detektivky městem Dobříš: Záhada rozbitého hřiště

  • 1. Hra je určena pro všechny děti. Menší děti vždy za doprovodu a s pomocí rodičů.
  • 2. Každý den bude uveřejněn jeden úkol na stránkách www.dobrisek.cz či na FB RC Dobříšek, který lze plnit pouze po dobu daného dne od 9:00 do 16:00. Všechny úkoly se odehrávají na Dobříši a nejbližším okolí, zpravidla ve venkovních prostorech. Úkoly vám postupně odhalí celkem 10 podezřelých (každý úkol neodhalí podezřelého, některé úkoly budou jen pro radost z plnění).
  • 3. V případě, že nemůžete či nechcete úkol splnit, nevadí. Ne každý úkol je nezbytné splnit pro zjištění pachatele. V případě, že vám některý z podezřelých bude chybět, můžete využít bonusového úkolu na hlavním papíře a informaci získat. Tento úkol lze plnit i opakovaně pro doplnění chybějících podezřelých.
  • 4. Hra a jednotlivé úkoly mají za cíl venkovní vyžití formou procházky, příjemně stráveného času, zábavy a navození vánoční atmosféry. Pouze poslední úkol 24. prosince nevyžaduje jít ven, bude zveřejněn a realizován on-line. Doporučujeme si vyčlenit s celou rodinou chvilku na společné shlédnutí závěrečného vyhlášení, které umocní atmosféru Štědrého dne.
  • 5. Účast ve hře je zcela zdarma, hra je neziskovou a nevýdělečnou akcí pořádanou Rodinným centrem Dobříšek, z.s. a za podpory mnoha dalších firem, společností a partnerů. Jejich seznam bude uveřejněn na konci hry s poděkováním.
  • 6. Hra respektuje všechna aktuální vládní nařízení, není shromažďovací, ale individuální akcí.
  • 7. Prosíme o dodržování všech vládních nařízení, tedy nošení roušek tam, kde budou v danou chvíli povinné. V případě, že se u stanoviště sejde více lidí, prosím o vytvoření 2m rozestupů a vzájemného respektu.
  • 8. V případě jakýchkoliv problémů (nenalezení stanoviště, zjištění chybějícího úkolu, neznalost cílového místa/adresy či jakýchkoliv problémů při plnění úkolů) nás, prosíme, kontaktujte na 608 459 559 či na e-mailu detektivka@dobrisek.cz, oba kontakty budou neustále k dispozici každý den od 9:00-16:00.

Síla dobříšského ducha je velká!

Na akci se podílí mnoho firem a společností, jejichž seznam bude zveřejněn až na konci (abyste nepřišli o připravovaná překvapení).

Bližší informace a pravidla naleznete na stránkách www.dobrisek.cz.

Spojení všech zúčastněných je důkazem, že síla dobříšského ducha je velká, přidejte se k této pozitivní atmosféře i vy a užijte si advent všem problémům aktuální doby navzdory!

autor článku: Mgr. Veronika Liotard - Rodinné centrum Dobříšek