Dnes je sobota 17. duben, svátek má Rudolf.

bobcat.jobs.cz/vyroba/#volna-mista

VIRTUÁLNÍ VELETRH středních škol pokračuje. Zapojeno je nyní více škol

přidáno: 18. 01. 2021

Virtuální veletrh středních škol nabízí prostřednictvím webových stránek přehled středních škol Středočeského kraje, který je primárně určený žákům 8. a 9. ročníků a jejich rodičům. Do projektu se zapojují postupně další a další školy.

"Srdečně zveme k návštěvě Virtuálního veletrhu středních škol Středočeského kraje, který připravila Krajská hospodářská komora Střední Čechy ve spolupráci se středními školami v regionu. Portál je k dispozici žákům ZŠ a jejich rodičům, ÚP v regionu a všem, které zajímají středočeské školy," říká za Krajskou hospodářskou komoru Středních Čech Vladislava Šizlingová.

Webová stránka obsahuje přehled středních škol Středočeského kraje, které měly zájem se na veletrhu prezentovat. Školy se na portále představují prostřednictvím videa nebo prezentace, k dispozici jsou také náborové materiály a také termíny on line dní otevřených škol. Více jak 60 středních škol Středočeského kraje chce touto formou oslovit žáky 8. a 9.ročníků ZŠ s nabídkou ke studiu právě na jejich škole. Na portále lze najít také nabídky některých firem, které mají studijní programy pro studenty SŠ. Pro letní měsíce jsou připravovány nabídky firem na brigády a praxe.  

Odkaz na Virtuální veletrh středních škol Středočeského kraje: http://www.khkstrednicechy.cz/virtualniveletrh/

Další informace:

Vladislava Šizlingová

autor článku: redakce DA (zdroj: www.khkstrednicechy.cz/virtualniveletrh.cz)