Dnes je pondělí 16. květen, svátek má Přemysl,
je Evropský den Slunce.

www.hfad.cz/

Videoklip ze ZŠ Dobříš je v užším výběru mezinárodního filmového festivalu!

přidáno: 23. 11. 2021

Videoklip žáků 7. C ze Základní školy, Komenského nám. 35 postoupil do užšího výběru na Mezinárodním online filmovém festivalu dětí a mládeže! Podívejte se na něj a hlasujte!

Žáci třídy 7.C ve složení Sabina Pincová, Anna Zavázalová, Michal Duba, Václav Pernica, Noemi Dudlová, Lukáš Pavrovský, Anna Doležalová, Jakub Doležal, Sophia M. Křížková, Kristýna Moussilli, Tereza Englártová, Michaela Švecová, Karolína Janoušková, Vanesa Horáková a Tobiáš Rezek natočili krátký klip o tom, jak důležité je mít rád sám sebe.

Položili jste si někdy otázku, jak moc se necháte ovlivnit názorem ostatních? A co když na názoru jiných nezáleží? Máme rádi sami sebe?

Videoklip s názvem Sebeláska se probojoval do hlavního programu Mezinárodního online festivalu filmů pro děti a mládež A FILM TEENS FEST a nyní je dokonce v jeho užším výběru.

"Pokud se vám klip bude líbit, můžete pro něj hlasovat. Za každý hlas moc děkujeme! Vyhlášení nejlepších snímků proběhne v prosinci, tak nám držte palce," vzkazují sedmáci z céčka ze "Starky". 

HLASOVAT MŮŽETE PŘÍMO ZDE!

autor článku: Monika Cieślik (redakčně upraveno)