Dnes je sobota 4. prosinec, svátek má Barbora.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Využijte doučování pro děti a konzultace pro rodiče i pedagogy zdarma

přidáno: 21. 09. 2021

Už od ledna letošního roku podporuje MAS Brdy-Vltava děti, žáky, rodiče i pedagogy formou doučování a konzultací zdarma v jejich přípravě do školy a každodenní práci. V této činnosti pokračuje organizace i v tomto školním roce.

V lednu tohoto roku jsme zahájili konzultace se žáky základních škol k předmětům, ve kterých si nebyli jistí a potřebovali si procvičit látku, kterou nevstřebali při online a domácí výuce. V květnu, když se znovu školy otevřely pro všechny žáky a deváťáci měli po přijímacím řízení, nás velmi překvapilo, že zájem ze strany rodičů a jejich dětí o tuto formu podpory trvá. Vzhledem k poptávce jsme si o prázdninách nedali nohy na stůl, jak by mnozí čekali, ale dále jsme intenzivně plánovali jednotlivá setkání. Ke konci měsíce srpna jsme ve spolupráci s učiteli, studenty vysokých škol a dobříšského gymnázia poskytli konzultace z matematiky, českého jazyka, fyziky, angličtiny, ruštiny, vlastivědy a chemie v časové dotaci více než 650 vyučovacích hodin.

I v novém školním roce budeme pokračovat v individuálních konzultacích pro žáky, rodiče i pedagogy

Jelikož zájem trvá, budeme v konzultacích pokračovat i v novém školním roce 2021/2022. Nabídka platí také pro rodiče a pedagogy v oblasti psychosociální podpory. Hlásit se můžete přes formuláře, které naleznete níže, na stránkách http://www.brdy-vltava.cz/hlavni-oblasti/rozvoj-skolstvi/podpora-a-konzultace.html nebo na e-mailu bubancova@brdy-vltava.cz.

PSYCHOPODPORA

MATEMATIKA

ČESKÝ JAZYK 

ANGLICKÝ, NĚMECKÝ A RUSKÝ JAZYK

Po vyplnění krátkého formuláře vás budeme kontaktovat. Upřesníme si čas a datum, od kdy bude možné s doučováním začít.

Doučování probíhá na v Dobříši na adrese Pionýrů 892, Dobříš a v Novém Kníně.

Děkujeme všem pedagogům a studentům, kteří se do této akce zapojili. Veliké díky posíláme také novoknínským skautům za poskytnutí klubovny.

autor článku: Lucka Bubancová a Katka Boukalová - MAS Brdy-Vltava