Dnes je úterý 17. květen, svátek má Aneta,
je Mezinárodní den proti homofobii.

www.hfad.cz/

Dobříšská „Starka“ vydala další číslo svého školního časopisu

přidáno: 16. 12. 2021

Učitelé a žáci ZŠ Dobříš, Komenského nám. 35 vydali podzimní číslo svého školního časopisu. Jeho stránky jsou nabité informacemi, fotkami, radami, vtipy, hlavolamy, zprávami, … No je to prostě hvězdné číslo, na které byste si měli udělat chvilku svého času!

Do tvorby časopisu jsou zapojeni žáci z celé školy a ze všech tříd. Pod vedením paní učitelky Mgr. Moniky Ceślik pak společně vymýšlí a tvoří každé nové vydání. Dříve časopis vydávaný pouze v tištěné podobě je dnes k dispozici v modení online podobě a tak si ho můžete přečíst třeba hned dnes i vy.

Kde si můžete v pořadí třetí vydání časopisu STARKA přečíst a co vše přináší?

Každé nové číslo školního časopisu STARKA najdete na webových stránkách školy: www.zsdobris.cz.

V podzimním čísle najdete na celkem 33 stranách neuvěřitelné množství krásných příspěvků. Dozvíte se o kroužku japonštiny, o úspěchu školního florbalového týmu, přečtete si tipy na knihy i výlety. Porozumíte řeči těla, zamyslíte se nad Německem, budete pozorovat Měsíc, vytvoříte si putovní kamínky, zavzpomínáte na Halloween nebo si vyzkoušíte anketu, která vás pobaví.

Ani v tomto vydání nechybí rozhovor s celebritou. Tentokrát se dozvíte něco zajímavého o modelce Tereze Maxové. Dokonce v něm najdete krásnou pohádku z pera Niny Kropáčkové (7.C) nebo básničky na téma ovoce a mnoho dalšího.

Prostě si uvařte hrnek dobré kávy a užijte si krásné čtení, které pro vás připravili žáci a učitelé ZŠ Dobříš, Komenského nám. 35.

autor článku: redakce DA (zdroj: www.zsdobris.cz)