Dnes je neděle 12. červenec, svátek má Bořek.

Náš region

Říjnové zprávičky z anglické školky

přidáno: 24. 10. 2017

Máme rádi podzimní barvy a nevadí nám ani chladnější počasí, vždyť to k podzimu patří, stejně jako začátek školního roku. V září jsme opět vstoupili do nové etapy, "o rok starší", s novými nápady, elánem a od té doby se moc dobře bavíme.

V Česko-anglické školce a jeslích Dobříš si navzájem pomáháme, především novým dětem, které ještě neví, jak to ve školce chodí. Nejvíce předškoláci, pomáhají úplně těm nejmenším, ale zapojují se všichni. A aby byla zábava a nebylo nás málo, zveme si do školy i zvířátka.

Tak proběhl jeden den ve školce, který byl na téma "O KOZÁCH A JINÉ ZVÍŘENĚ". Přišly k nám na zahradu živé kozy, povídali jsme si o mléce, a dokonce jsme si kozu i podojili.

Ale kozy nebyly poslední, ještě čekáme na pejsky. Také budeme vyrábět ovocné šťávy a budeme se trochu bát. Vždyť nás čeká HALLOWEEN  a ten k angličtině, kterou máme ve školce, prostě patří.

A na co se těšíme už dlouho a úplně nejvíc? Na spaní ve školce, ale to není jen tak, už od rána probíhají přípravy. Tuto noc doprovází párty v maskách, večer si upečeme pizzu s dýní, a ještě za tmy půjdeme hledat světýlka... spaní ve školce je prostě nej. 

autor článku: Lenka Housková | Česko-anglická školka a jesle Dobříš