Dnes je pondělí 25. březen, svátek má Marián.

Náš region
Menubox
Restbox

NOVINKA: Aktuální přehled nabídek práce z našeho regionu

přidáno: 27. 06. 2017

O tom, jak těžké je někdy najít práci, by mohl určitě leckdo z vás vyprávět dlouhé příběhy. Právě reakce na články týkající se nabídek s pracovními místy, naši redakci vedli k tomu, abychom pro vás připravili stálý a aktuální přehled plných i zkrácených pracovních úvazků a brigád nabízených v okolí Dobříše.

Hledejte práci díky informační boxu snadněji

Aktuální nabídky práce z Dobříše, ale i jeho okolí vám nyní přinášíme přehledně přímo na našem webu díky tzv. informačnímu boxu. V současné chvíli využívá informační box 816 obcí po celé České republice a Dobříšsko aktuálně se stalo jedním ze zprostředkovatelů této služby.

Nabídky infoboxu pro náš region najdete vždy zde http://www.dobrisskoaktualne.cz/nas-region/pracovni-nabidky/jobs.

Výhodou je nejen přehlednost nabídek, ale také další informace z oblasti trhu práce. Najdete zde například aktuality týkající se problematiky zaměstnanosti a nezaměstnanosti, příspěvky právního rádce nebo kontakty na příslušný Úřad práce ČR. Stále aktuální přehled dodává portál Prace.cz, Jobs.cz a Úřad práce ČR, přičemž aktualizace samotných dat probíhá několikrát denně.

Věříme, že vám tato služba usnadní hledání práce či brigády, ušetří čas a možná i nervy, když nebudete muset sledovat pravidelně další množství serverů s nabídkou pracovních míst nejen z našeho regionu.  

Aktuální seznam nabídek pracovních míst a brigád naleznete vždy v sekci NÁŠ REGION – PRACOVNÍ NABÍDKY 

autor článku: redakce DA