Dnes je pondělí 18. březen, svátek má Eduard,
je Mezinárodní den nenávisti.

Náš region
Menubox
Restbox

Dětský domov Korkyně rozšiřuje svůj pracovní tým a hledá nové kolegy

přidáno: 26. 10. 2017

Dětský domov Korkyně nabízí hned dvě pracovní pozice. Volná pracovní místa jsou pro zájemce o práci sociálního pracovníka nebo tzv. CASE MANAGERA.

Prvním pracovním místem, které chceme obsadit, je sociální pracovník doprovázející pěstounské rodiny. Tento kolega bude pravidelně docházet do pěstounské rodiny, hovořit s pěstouny a s dítětem, kromě toho je k dispozici na telefonu v případě akutního problému, spolupracuje s úřady, pomáhá pěstounům naplňovat povinný plán jejich vzdělávání a dohlíží na sociálně právní ochranu dětí v rodině.

Druhá pracovní pozice se odborně nazývá CASE MANAGER. Jeho náplní práce bude vedení individuální práce s jednotlivými dospívajícími z dětského domova (doprovázení v situacích, které vedou k jich posunu na cestě k samostatnosti) a zároveň vedení komunit celé skupiny. Case manager bude doplňovat práci 3 vychovatelů, kteří o skupinu pečují.

Novým kolegům nabízíme: 

  • volnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnosti osobního ohodnocení a zvláštních odměn
  • příspěvek na další vzdělávání
  • místo výkonu práce Dobříš

Obě pracovní pozice vyžadují VŠ vzdělání.

Další informace:

Veškeré detaily pracovních nabídek můžete zjistit na našich webových stránkách http://www.ddkorkyne.cz/volna-pracovni-mista/.

V případě zájmu pošlete životopis a motivační dopis na mailovou adresu: tereza@ddkorkyne.cz

autor článku: Jitka Urbanová | Koordinátor péče o dárce DD Korkyně