Dnes je čtvrtek 15. listopad, svátek má Leopold,
je Mezinárodní nekuřácký den.

Náš region
Menubox
Restbox

Radek Vystyd nebo například Jan Ježek si zahráli ve videoklipu

přidáno: 31. 08. 2015

Jeden z nejmladších generálních fotbalových ředitelů v Evropě, příbramský Petr Větrovský, oslavil své 30. narozeniny. Mezi mnoha dárky, které dostal, byl jeden naprosto originální. Jednalo se o videoklip, který mu natočili a věnovali jeho kolegové z práce a přátelé, premiéru v hudebním videoklipu si odbyl prezident Jaroslav Starka, před kamerou se objevil i zakladatel MMA v Příbrami Ladislav Erdélyi, sportovní manažer Roman Rogoz ale i dobříšští úspěšní podnikatelé Jan Ježek nebo Radek Vystyd.

Petr Větrovský o překvapení, které pro něj chystají jeho kolegové, do poslední chvíle nevěděl. ,,S nápadem přišla Petra kolegyně Jitka Doubravová. Na videoklipu jsme pracovali čtvrt roku předem. Nejprve jsme složili hudbu, vymysleli text, který by co nejvíce kopíroval Petrův život, a dále se točil videoklip,“ prozradila postup nejznámnější česká rapperka Sharkass, jejíž videa mají na kanále YouTube nekolik milionu zhlédnutí.

"Herci ve videoklipu měli za úkol napsat Petrovi na čtvrtku nějaký vzkaz, vzpomínku, nebo jakoukoli hlášku, kterou s ním mají spojenou": uvedla svůj nápad Jitka Doubravová. Zajímavostí je, kdo všechno si ve videoklipu zahrál. Mimo výše uvedených to byl např. bývalý ministr školství Josef Dobeš, kamarád ze školy Milan Turek, Petra bratr Tomáš, Hana Šindelářová, Jan Starka a nebo třeba další úspěšní podnikatelé z okolí.

Videoklip natáčel teprve 17ti letý kameraman, Jaroslav Hájek. Několika měsíční projekt nakonec sklidil u oslavence úspěch, co na to říkáte Vy?

 

autor článku: Jitka Doubravová, kamera: Jaroslav Hájek