Dnes je středa 17. duben, svátek má Rudolf.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Zahoďte předvánoční starosti v Panství Dlouhá Lhota...

přidáno: 01. 12. 2022

Advent bývá u spousty lidí synonymem stresu, shonu a předvánočních povinností. Co takhle ho letos pojmout trochu jinak, odpočinkově? O tom, jak zlepšit hostům náladu, dobít energii a nasát pozitivního ducha, vědí své na Panství Dlouhá Lhota.

V moderním wellness na chvíli zapomenete na všední starosti, příjemně se prohřejete v saunách či vířivce, protáhnete se v bazénu, zrelaxujete… V přilehlé restauraci Konírna rozmazlíte své chuťové buňky, ať už si pochutnáte na vynikajících pokrmech z italské kuchyně, čerstvé rybě či prvotřídním vínu. O víkendu 10. - 11. prosince zde chystají tematický americký víkend s nabídkou burgerů, pečených žeber, kuřecích křidýlek a dalších lahůdek.

„Wellness je u nás otevřené široké veřejnosti každý den. Je potřeba zarezervovat si místo dopředu, aby měl každý host své soukromí. Užijete si prohřátí ve třech saunách, naložíte se do vířivky umístěné na terase, k dispozici máte bazén s protiproudem, odpočinková lehátka… Pro zájemce nabízíme také možnost několika typu masáží,” říká Kamil Kleník z Panství Dlouhá Lhota. Kompletní nabídka masáží je k dispozici ZDE.

Někdejší barokní zámeček ze 17. století zahrnuje také velký hotel se zámeckými pokoji, kde se můžete celý rok ubytovat, prostorné nádvoří, které v těchto dnech zdobí vánoční strom, a rozlehlý francouzský park, který můžete navštívit zdarma celý rok. Užijete si tu příjemnou procházku a mimo jiné zavítáte k menhirům, kamenným seskupením, které mají svůj původ v dávné historii. Na Panství Dlouhá Lhota jsou váženým zámeckým pokladem”, přijeďte ho omrknout a užít si zimní procházku. „V restauraci vám k ní rádi přichystají horký nápoj, svařené víno, kávu či čaj s sebou,” doplňuje Kamil Kleník.

Každý zážitek v Panství Dlouhá Lhota podtrhne návštěva vytříbené zámecké restaurace Konírna. Skvělá kuchyně pod taktovkou šéfkuchaře Jana Procházky v kombinaci s prvotřídním servisem sommeliera Tomáše Němce vám poskytne neopakovatelný gastronomický zážitek. Každý víkend je stálé menu obohaceno o několik specialit. O třetím adventním víkendu chystají po krátké odmlce návštěvnicky oblíbený gurmánský víkend. „Tematické kulinářské akce se u nás těší velkému zájmu. Tentokrát zopakujeme po necelém roce americké weekend menu s nabídkou burgerů, pečených křídýlek či žebírek. Chybět nebude ani americká whiskey a živá hudba,” láká do restaurace Konírna Kamil Kleník.

Wellness v Panství Dlouhá Lhota je pro veřejnost otevřené v pondělí až pátek od 14:00 do 22:00 hodin a o víkendu od 10:00 do 22:00 hodin. Nutné je ale provést předchozí telefonickou rezervaci termínu. Svůj relaxační čas si dopředu rezervujte na tel. č. +420 728  334 433 nebo na e-mailu recepce@panstvi.cz.

Restaurace Konírna má omezenou, zimní, otevírací dobu každý týden od čtvrtka do neděle 12:00 až 22:00 hodin.

Celý resort Panství je pak uzavřen od 23. prosince 2022 do 4. ledna 2023.

 

Panství Dlouhá Lhota

  • adresa: Dlouhá Lhota 1, 263 01 Dlouhá Lhota
  • mob.: +420 728 33 44 33
  • e-mail: recepce@panstvi.cz

RESTAURANT KONÍRNA

Pondělí - Pátek: 12:00 - 23:00 hod.

Sobota - Neděle: 11:00 - 22:00 hod.

  • e-mail: restaurace@panstvi.cz

WELLNESS

Pondělí - Pátek: 14:00 - 22:00 hod.

Sobota - Neděle: 10:00 - 22:00 hod.

Neděle: 11:00 - 22:00 hod.

  • mob.: +420 728 33 44 33
  • e-mail: recepce@panstvi.cz

Rezervace na wellness nutná minimálně 2 hodiny předem.
 

 

autor článku: Michaela Fialová Rozšafná