Dnes je pondělí 8. březen, svátek má Gabriela,
je Mezinárodní den žen.

www.amelie-zs.cz/

Pro zápis do MŠ Stará Huť můžete využít možnosti elektronického předzápisu

přidáno: 29. 03. 2018

Kdy se koná zápis a den otevřených dveří v huťské školce? Mějte připravené všechny potřebné údaje, zarezervujte si čas, kdy k zápisu dorazíte a hned pro vás bude zápis rychlejší a komfortnější.

Blíží se období zápisů do mateřských škol a školka ve Staré Huti není výjimkou. Rádi bychom Vás informovali o novince, kterou jsme v letošním roce využili a tím je elektronický předzápis.

Rychlejší a komfortnější

Elektronický předzápis vám i nám velmi usnadní a časově zkrátí celý proces zápisu vašeho dítěte do mateřské školy. Tím, že budete mít již všechny potřebné údaje k dispozici a tím, že si můžete zarezervovat čas, kdy k zápisu dorazíte, bude celý průběh zápisu komfortnější. Pokud máte zájem, přejděte na tento odkaz a předzapište se do naší mateřské školky.

Program Vás navede, které kroky je dál potřeba podniknout. Dále v den řádného zápisu přijďte s vytisknutou žádostí, rodným listem dítěte a vaším průkazem totožnosti do mateřské školy.

Přijďte se do huťské školky podívat

Dovolujeme si vás pozvat na den otevřených dveří v MŠ Stará Huť, který se koná v úterý 17. dubna 2018 od 14:00 hod. do 16:00 hod.

Zápis se koná v pondělí 14. května

Zápis dětí do mateřské školy Stará Huť se koná v pondělí 14. května 2018 od 14:00 hod., kdy je nutné odevzdat vyplněné žádosti o přijetí dítěte do MŠ v kanceláři školky. Více informací naleznete na webových stránkách školky.

Těšíme se na vás!

autor článku: Za kolektiv MŠ Kristýna Kadlecová a redakce DA