Dnes je středa 17. duben, svátek má Rudolf.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Hasičky ze Staré Hutě nafotily sexy kalendář. Pokud ho chcete, neváhejte!

přidáno: 28. 11. 2022

„Není důležité vyhrát, ale dobře u toho vypadat.“ Tak přesně to je heslo jednotky dobrovolných hasiček ze Staré Hutě. A že jsou to opravdu krásné ženy opět potvrdily, když nafotily svůj v pořadí již druhý kalendář. Poptávky na něj mají z celé České republiky.

Tým dobrovolných hasiček ze Staré Hutě čítá celkem osm úžasných žen: Jitka, Petra, Lucka, Míša, Lucka, Jana, Dana a Katka.

Jejich hlavní činností je účast na soutěžích v požárním útoku. Fungují už od roku 2014 a za tu dobu nasbíraly holky několik desítek pohárů a ocenění. V závodní sezóně je můžete vidět téměř na každých hasičských závodech v požárním útoku, které se konají u nás na Dobříšsku.

A podívaná je to rozhodně úžasná, holky jdou totiž na start vždy s plným nasazením. K četnosti tréninků se ale vyjádřit moc nechtějí… „Naše síla je v jednotě a hlavně, vždycky musí být hlavně sranda,“ smějí se holky.

Jednotka sboru dobrovolných hasiček ze Staré Hutě tak čítá celkem osm nejen krásných, ale také chytrých, šikovných a rychlých žen. Ty se letos po roční pauze opět rozhodly nafotit kalendář, tentokrát však trochu odvážnější. Proč?

„Hlavním důvodem, proč jsme nafotily další kalendář je fakt, že chceme našim chlapům a dětem z SDH Stará Huť taky trochu přispět do kasy. Požární sport totiž není až tak levná záležitost a peněz není nikdy nazbyt. Naši chlapi dělají přes rok spoustu akcí, kterými pomáhají lidem a doplňují naši společnou pokladnu, a tak jsme chtěly i my něčím přispět,“ říká za celý tým hasička Katka.

„Druhým důvodem bylo to, že jsme po loňském roce, kdy jsme kalendář nedělaly, měly spoustu poptávek z celé České republiky. Jedno vydání kalendáře z roku 2021 šlo dokonce i za hranice ČR, a tak jsme se rozhodly do focení opět jít,“ dodává hasička Míša.

Kde a s kým nový kalendář SDH Stará Huť vznikal?

Focení kalendáře neprobíhalo v žádném profi ateliéru, ale holky tentokrát využily prostory huťské slévárny Aleše Svojitky, kterému tímto děkují za možnost využít jeho úžasné prostory. Holky nafotila skvělá Petra Švihlíková a o jejich make-up se postarala profesionálka Nikol Kordule pracují pod svou vlastní značkou JUST NIKOL.

V kalendáři, který jde do prodeje právě dnes 28. listopadu, najdete každou z holek v jedinečném oblečení a v originální póze. Tento unikátní kalendář má však omezenou edici, dobrovolné hasičky totiž nechaly vytisknout pouze 150 ks a už nyní mají poptávku téměř na polovinu. Pokud tedy i vy chcete přispět do kasy SDH Stará Huť a celý rok se kochat pohledem na krásné ženy, rozhodně neváhejte.

Kalendář SDH Dobříš Stará Huť si můžete koupit v Trafice U Davida na Dobříši, na Obecním úřadě ve Staré Huti nebo si ho můžete objednat prostřednictvím každé z hasiček. Jeho cena je 290 Kč.

A pozor! SDH Stará Huť chystá hasičský ples!

Přijměte pozvání přímo od hasiček a přijďte v sobotu 7. ledna 2023 do KD Stará Huť.

Od 19:00 hod. bude připraven tradiční hasičský ples, na kterém se rozhodně nudit nebudete!

autor článku: Denisa Havlíčková