Dnes je úterý 17. květen, svátek má Aneta,
je Mezinárodní den proti homofobii.

www.hfad.cz/

Baštýřův vánoční den na Penzionu Nový Rybník se uskuteční už tuto sobotu

přidáno: 08. 12. 2021

Penzion a Pivovar Nový Rybník vás zve na svůj vánoční den a pravou vánoční atmosférou v krásném prostředí.

Přijďte na chvíli zapomenout na nepříjemnosti dnešního světa a přivítejte společně s pracovníky Penzionu Nový Rybník u Obořiště nejkrásnější svátky v roce. Nejen, že zde budete moci nakoupit regionální produkty, ale samozřejmě nebudou chybět koledy, vánoční dobroty i tradiční speciality z kuchyně penzionu.

Baštýřův vánoční trh

KDE? 

KDY? 

  • v sobotu 11. prosince od 12:00 do 17:00 hod.

Co čeká návštěvníky Baštýřova vánočního trhu?

  • Prostor rozezní vánoční koledy.
  • Areál provoní kapří hranolky, svařák, polévka a další dobroty.
  • Nebude chybět stálá nabídka jídelního lístku.
  • Prodej regionálních produktů jako jsou vánoční ozdoby, tradiční vaječňák, vánoční cukroví, dárkové předměty, předměty vyrobené ze dřeva, sladkosti, vánoční svíčky, své zastoupení bude mít také čajovna, výroba rukavic a nesmíme zapomenout na psí mazlíčky (domácí výroba sušenek) či psí útulek a mnoho dalšího. Ale pozor, ve stáncích bude možné platit jen hotově.
  • Po celý den bude otevřen běžný provoz restaurace Penzionu Nový Rybník.

Na tento již Baštýřův vánoční den vás zve přímo ředitel penzionu Ing. Lukáš Kordule: „Minulý rok u nás v době covid omezení proběhl I. ročník tohoto vánočního trhu. Letošní rok chceme v nastavené tradici pokračovat, a proto vznikl II. ročník s názvem Baštýřův vánoční den. A v čem bude jiný? Zákazníci se mohou těšit na 14 stánků s regionálními produkty, areál rozezní vánoční koledy a dále bude otevřena venkovní kuchyně, kde budeme připravovat samé dobroty – kapří hranolky, polévku, svařák a další dobroty. Rozhodně se návštěvníci mají na co těšit. Věřím, že nás navštíví v hojném počtu.“ 

autor článku: redakce DA