Dnes je pondělí 16. květen, svátek má Přemysl,
je Evropský den Slunce.

www.hfad.cz/

VIDEO: Ohlédnutí za benefičním večerem NF Zdeňky Žádníkové na zámku Dobříš

přidáno: 07. 01. 2022

V neděli 12. prosince se po loňské pauze konal v Zrcadlovém sále zámku Dobříš tradiční benefiční večer Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové. Ten byl tentokrát ve znamení tance a zpěvu.

Celý večer Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové byl tentokrát v režii dětí – menších i těch odrostlejších. I proto, že se dětem zrušily prakticky veškerá veřejná vystoupení, taneční soutěže či exhibice. Na úvod vystoupil přípravný sbor ZUŠ Dobříš s paní učitelkou Janou malou, taneční energií a pohybem, kdy ortopedi přivírají oči děsem rozvířily dobříšský zámek dívky ze skupiny Águilas – neboli Orlice z Aerobik studia Orel Dobříš.

Vystoupil špičkový pěvecký sbor Pueri gaudentes se sbormistrem Liborem Sládkem a společně s ním zahrál patron nadačního fondu, houslový virtuos Jaroslav Svěcený. Plný sál dobříšského zámku opět zažil nádherný večer s nezapomenutelnou atmosférou. Nechyběl vtipný moderátorský projev Zdeňky Žádníkové a prezentace projektů a poděkování sponzorům jejího nadačního fondu. Podívejte se s námi ve fotogalerii

VIDEO: Adventní benefiční večer NFZŽ na zámku Dobříš

autor článku: redakce DA