Dnes je středa 17. duben, svátek má Rudolf.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Veselý karneval pro malé i velké bude opět plný balónků a legrace!

přidáno: 29. 01. 2023

Nenechte si ujít jeden z nejlepších, nejkrásnějších a nejveselejších karnevalů letošního roku. Karneval pro malé i velké s animátory z Veselé rodiny nabídne opět skvělý program a spoustu zábavy!

  • KDY? v neděli 12. února 2023 od 15:30 hod.

  • KDE? ve velkém sále Kulturního domu Dobříš

Na co se můžete těšit?

Na spoustu zábavy, hudby, tance, her, soutěží a mnoho dalšího. Připraven bude totiž parádní dvouhodinový program vedený dětskými animátory, kteří moc dobře vědí, co děti baví nejvíce a jak je rozesmát. Umí ale do karnevalové zábavy zapojit i dospělé!

Na všechny návštěvníky bude navíc čekat spousta krásných odměn a nebude chybět ani opravdu bohatá tombola o krásné ceny!

Karnevaly jsou jednou z mála příležitostí, kdy se můžete převléknout za cokoli nebo za kohokoli. Připravte masky pro děti a nebojte se namaškařit celou rodinu – mamku, taťku a klidně i babičku s dědečkem. Pojďte se s námi bavit a zapomenout na všechny starosti všedních dnů! Odnést si navíc můžete (kromě krásných zážitků) třpytivé tetování nebo skvělou cukrovou vatu. Upozorňujeme však, že místa na karnevale je třeba si předem rezervovat, jelikož kapacita je omezena.

Na všechny princezny, šašky, kovboje, hasiče, bojovníky, vodníky, víly a další masky z našeho světa, říše pohádek a kouzel se těší animátoři z Veselé rodiny!

Více informací najdete na našem webu: www.veselarodina.org, facebookovém profilu Veselá rodina, z. ú., a instagramovém účtu @vesela_rodina.

autor článku: Denisa Havlíčková