Dnes je středa 27. září, svátek má Jonáš,
je Světový den cestovního ruchu.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Veselí animátoři chystají poslední akci letošního roku a bude to BOMBA!!!

přidáno: 08. 12. 2022

Tým animátorů z Veselé rodiny má za sebou velmi úspěšný rok. Jejich programy a akce si užilo stovky rodin s dětmi z celého Dobříšska. Nyní chystají poslední akci letošního roku s názvem Veselý Silvestr pro děti i dospěláky s nabitým programem, který bude plný překvapení!

„Veselý Silvestr bude takovou třešničkou letošního roku, ve kterém se nám podařilo zorganizovat opravdu krásné akce, být součástí nádherných programů a navázat i skvělé spolupráce. Všichni, kdo na tuhle akci přijdou, se mohou těšit na spoustu zábavy, tance, her, soutěží, ale i krásnou výzdobu a další překvapení,“ prozrazuje za tým animátorů Denisa Havlíčková.

Veselá rodina letos odstartovala rok bezkonkurenčním únorovým karnevalem v Dobříši. Během roku si s nimi děti užily hned několik výletů a víkendových akcí, které byly plně obsazené stejně jako jejich příměstské tábory. Velký úspěch pak zaznamenal tým animátorů na akci s názvem Veselé rozloučení s létem, na kterou dorazilo více než 1 000 návštěvníků. Beznadějně obsazené měli veselí animátoři i své pondělní mikulášské družiny. Jejich programy v rámci dětských dnů, tematických a obecních oslav a dalších akcí jsou u dětí i rodičů čím dál tím více oblíbené. A podle všeho to vypadá, že i o Veselý Silvestr je od začátku velký zájem.

„Veselá rodina je pro nás zárukou kvality. Jejich programy baví děti, nás rodiče i prarodiče a vždycky se na ně těšíme. Pokaždé je vše perfektně zorganizované, každá akce je originální, animátoři veselí, nadstandardně ochotní a z každé akce si navíc odnášíme spoustu odměn a krásných zážitků,“ říká k akcím a týmu Veselé rodiny jedna ze spokojených maminek, která nenechává nic náhodě a vstupenky na Veselý Silvestr už má pro celou rodinu koupené.

Veselý Silvestr se uskuteční v pátek 30. prosince od 16:00 hod. v restauraci U Šimků na Rybníkách. Hlavními hosty jsou tentokrát pěvecké duo MOUCHY a oblíbená kapela MARION. Jak děti, tak rodiče se mají opravdu na co těšit. Animační program plný tance, her a soutěží, který je tentokrát laděný do třpytu a lesku, povede pro děti Denisa a Sára, ale chybět nebudou samozřejmě ani ostatní animátoři. Připravené bude i malé občerstvení, dárky pro děti i dospělé a také třpytivé tetování nebo oblíbená cukrová vatu.

„Doufáme, že program Veselého Silvestru bude mít úspěch. Chystáme ho opět originální, stejně jako výzdobu a těšíme se, že si ho užijí děti, dospěláci i naši animátoři, pro které je to akce tak trochu za odměnu za jejich skvělou celoroční práci. Náš opravdu nabitý animační program propojený s duem MOUCHY tady poběží do 20:00 hod. a poté už nastoupí hlavně kapela MARION, která nám prý bude hrát klidně až do dlouho…,“ směje se Denisa, která tímto srdečně zve všechny rodiny s dětmi na poslední veselou party letošního roku.

Vstupenky v ceně 120 Kč za děti od 2 let i dospěláky můžete zakoupit v Informačním centru města Dobříše nebo přímo v restauraci U Šimků.

„O vstupenky byl velký zájem už před tím, než jsem je dala do prodeje. Podle zpráv přímo z prodejních míst to vypadá, že bude akce během pár dní vyprodaná, z čehož máme obrovskou radost a jen doufáme, že se dostane na všechny. Domluvený prostor totiž určitě měnit nebudeme a nafouknout ho neumíme,“ upřesňuje k prodeji vstupenek Sára.

Jako každá akce s Veselou rodinou má i Veselý Silvestr své téma. Tím jsou tentokrát třpytky a lesk. „Silvestr je podle nás sám o sobě třpytivý a jelikož naše MOUCHY jsou taky třpytivé a lesklé, rozhodly jsme se s Denčou, že i tahle poslední party roku bude taková. Posíláme tedy i touto cestou mezi děti a rodiče výzvu… Přijďte oblečeni jako hvězdy v lesku a třpytu. Inspirace od našich animátorů na oblečení budeme postupně dávat i na naše sociální sítě. Na nejtřpytivější a nejlesklejší rodinu pak bude čekat i krásná odměna,“ dodává k Veselému Silvestru Sára.

Pokud tedy nemáte s rodinou jiné plány, přijďte si užít Veselý Silvestr pro děti i dospěláky na Rybníky. Čeká vás parádní party, skvělá zábava a spousta překvapení. Tým Veselé rodiny tady navíc prvně představí svůj plán akcí na rok 2023!

autor článku: redakce DA