Dnes je středa 27. září, svátek má Jonáš,
je Světový den cestovního ruchu.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Vánoce v divadle již tuto neděli

přidáno: 09. 12. 2022

Vánoce jsou zde za pár dní. Děti se těší na to, co jim přinese Ježíšek, rodiče zase na chvíle rodinné pohody. A právě pohodu si můžete užít v neděli 11. prosince při akci Vánoce v divadle.

„V průběhu roku se můžeme těšit na několik pravidelných akcí. Mezi ty opravdu vydařené patří právě Vánoce v divadle. Jde o akci, kterou si mimo samotných dětí užívají také rodiče, kteří mohou v tento den trochu zpomalit v předvánočním shonu, zajít si s dětmi na pohádku, promítání v kině, vyrobit si zajímavé dekorace, a ještě třeba nakoupit pár drobných dárků. Za pořádání této akce je třeba poděkovat celému divadlu a všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílejí,“ zve starosta Jan Konvalinka.

V nedělním programu nás čekají divadelní představení Ene Bene, Erbene či Pohádky pana Pohádky. V kině se můžete těšit na pohádky Anděl páně 2 a Mimoni 2: Padouch přichází. Připraveno je vánoční tvoření, výstava betlémů, focení s anděly, dárky pod stromečkem, vánoční dekorace, chybět nebude prodej ryb a řada dalších aktivit.

Akci můžete navštívit v čase od 10:00 do 17:00 hodin.

autor článku: Eva Švehlová, DiS. - tisková mluvčí města Příbram