Dnes je středa 8. červenec, svátek má Nora.

Náš region

V Příbrami vystoupí Bonnie Tyler!

přidáno: 08. 10. 2019

Prozrazeno! 28. března 2020 v Příbrami vystoupí světová zpěvačka Bonnie Tyler. Bude to doposud největší jméno, které kdy v Příbrami koncertovalo.

Zatím, co si Příbram užívá dozvuky koncertu fenomenální zpěvačky Sandry, už teď se může těšit na další. V závěru koncertu byla ohlášena další hvězda, která k nám dorazí 28. března 2020. "Bonnie Tyler jsem poslouchal asi od svých 10 let a jsem strašně rád, že se nám podařilo v Anglii podepsat kontrakt, na kterém jsme pracovali bezmála tři čtvrtě roku. Jedná se skutečně o největší hudební hvězdu, se kterou jsem doposud s Jitkou spolupracovali,“ uvedl za VDN Promo Petr Větrovský.

Nazareth, Alphaville, Sandra. To jsou světová jména, která v minulých letech zásluhou agentury VDN Promo navštívila město Příbram. Do této party přibyde v březnu příštího roku ještě další jméno, které ční nad všemi dosavadními.

Waleská zpěvačka Bonnie Tyler začala dobývat svět v 80. letech minulého století a stala se doslova světovou legendou. Její hity jako například It’s a Heartache , Holding Out for a Hero, Total eclipse of the hearth, zná každý a na youtube dosahují téměř 750 mil zhlédnutí.

S nákupem neváhejte

Za poslední song byla Bonnie Tyler dokonce nominována na prestižní cenu Gremmy. Koncert bude opět nejen v Příbrami, ale také v Praze, kde už byl ohlášen včera. Od té doby se již prodala první stovka lístků a obrovský zájem se očekává také v Příbrami. "Po koncertu Sandry jsme na posledních chvíli zaznamenali obrovský zájem o vstupenky, které již nebyly. Chtěla bych všechny zájemce požádat, aby vstupenky nakoupili co nejdříve. Kapacitu haly nemůžeme přesáhnout,“ dodala Jitka Doubravová.

Vstupenky jsou v prodeji

Vstupenky jsou k prodeji na recepci hotelu Belvedere, ve Fashion Time Street v Pražské ulici (pouze vstupenky na stání), nebo v síti TicketStream.

autor článku: redakce DA