Dnes je sobota 19. září, svátek má Zita.

Náš region

Oslavy Masopustu v Dobříši budou s tradičními karnevaly, průvodem i zábavou

přidáno: 10. 02. 2020

Masopust v Dobříši přináší každoročně oblíbené akce a ne jinak je tomu i letos. Dětská herna Skřítkov připravila karneval pro děti s bohatým programem pod vedením animátorek z Veselé rodiny a TJ Sokol Dobříš chystá opět oblíbený průvod masek se zábavou. Hned dva víkendy za sebou si tak můžete užít tyto akce s celou rodinou. Letos navíc s originálním zakončením v podobě Karnevalu na ledě.

Masopustní karneval ve Skřítkově

Dětská herna Skřítkov v Dobříši pořádá už tuto sobotu 15. února 2020 tradiční Masopustní karneval pro děti.

Připraven je bohatý odpolední program, který povedou animátorky z organizace Veselá rodina, a vy i děti se tak máte rozhodně na co těšit. Akce startuje v 15:00 hod. a přinese spoustu zábavy, her, tance, soutěží a samozřejmě odměn. Připraven mimo jiné bude i foto-koutek s tématickými kulisami a rekvizitami k zapůjčení pro vaše dokonalé karnevalové foto. Losovat se bude také tombola o krásné ceny a chybět nebude ani občerstvení. 

Vstupené pro děti je 120 Kč a rodiče mají vstup zdarma. 

Masopustní průvod se zábavou

TJ Sokol Dobříš vás zve hned následující sobotu 22. února 2020 na Masopustní průvod městem, při kterém zahraje na cestu Dobříšský pokleslý orchestr lidových nástrojů. Sraz masek je u dobříšské sokolovny, od kud se ve 14:00 hod. vychází k rybníku Papež, kde se upálí Bakuse. Po skončení průvodu se pak pro děti konají v sále sokolovny šibřinky. 

Karneval na ledě

Město Dobříš ve spolupráci s Aerobik studiem Orel Dobříš připravuje pro letošní rok Karneval na ledě, který se uskuteční v neděli 23. února 2020 od 14:00 do 16:00 hod. na Zimním stadionu v Dobříši. Děti i dospělí si mohou přijít zabruslit v maskách a zároveň si užít program během kterého budou připraveny hry, soutěže a další zábava. Zároveň bude slavnostně přestřihnuta páska a nově zrekonstruovaný Zimní stadion tak oficiálně otevřen.  

Akce se koná v rámci "Týdne bruslení" a vstup je zde zdarma.   

 

autor článku: redakce DA