Dnes je pátek 1. prosinec, svátek má Iva,
je Světový den AIDS.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Marta Kubišová navštíví v rámci své tour k 80. narozeninám město Příbram

přidáno: 01. 10. 2022

Marta Kubišová oslaví 1. listopadu své 80. narozeniny. K této příležitosti odstartovala 22. září v Praze tour Nocí s legendou, na kterých vypráví svůj životní příběh. Všechna města byla rychle vyprodaná, proto se Marta rozhodla přidat další. A jedním z nich bude 25. listopadu právě středočeská Příbram.

Marta Kubišová je česká zpěvačka, moderátorka, několikanásobná vítězka ankety Zlatý slavík a signatářka Charty 77. V roce 2017 ukončila svou pěveckou kariéru. K příležitosti 80. narozenin se ale na pódia vrací a po boku moderátora, za doprovodu video ukázek a vypráví svůj životní příběh.

První zastávka tour již proběhla v Praze v kině Lucerna, které bylo vyprodáno jen za pár dní. Večerem přítomné hosty provázela rodačka z Příbrami, moderátorka České televize Lucie Křížková, která mimo jiné bude moderovat i večer v Příbrami. „Noc s legendou v Praze byla nezapomenutelná. Publikum se celou dobu bavilo, Marta s nimi komunikovala, nebránila se opravdu žádnému tématu z jejího života, ať už šlo o rozvod nebo potrat. Byla bezprostřední, a na konci, když zazpívala Modlitbu, publikum nepřestávalo tleskat,“ popsala atmosféru prvního večera za organizátory akce Jitka Větrovská z VDN Promo.

Marta Kubišová k jedinečné tour ke svým 80. narozeninám po večeru v Praze řekla: Večer v Praze jsem si moc užila. Ze začátku jsem byla trošku nervózní, ale po chvilce to ze mě spadlo. Do Příbrami se těším, dlouho jsem tam nebyla, a navíc se akce koná v den svátku mé dcery Kačenky, to je krásné datum.“

Příbram je jedno ze šesti měst, které si Marta pro svoje tou vybrala. Jedná se o exkluzivní večer s velmi malou kapacitou. Program této jedinečné Noci s legendou si tak může užít pouze 250 návštěvníků.

S nákupem vstupenek proto příliš dlouho neotálejte. K dispozici jsou síti TicketStream

autor článku: redakce DA