Dnes je pátek 1. prosinec, svátek má Iva,
je Světový den AIDS.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Listopad v příbramském Junior klubu: Minidisco nebo rockový koncert

přidáno: 03. 11. 2022

Městskému kulturnímu centru v Příbrami vás zve na listopadový program příbramského Junior klub, který nabídne několik pěkných kulturních akcí. Co to bude?

V Junkor klubu v Příbrami začněme naším programem pro dětské diváky. V neděli 6. listopadu to bude od 17:00 hod. Minidisco, v sobotu 19. listopadu od 15:00 hod. dětem nabídneme Adventní dílny v Junioru.

Dospělým fanouškům patrně uděláme radost koncertem legendární rockové kapely Gentiana, a to již v pátek 4. listopadu od 20:00 hod. Zahrají nám nesmrtelné songy světových velikánů hardrockové a heavymetalové scény, například od ACCEPT, AC/DC, BLACK SABBATH, DEEP PURPLE, HAMMERFALL, IRON MAIDEN, JUDAS PRIEST, LED ZEPPELIN, MANOWAR, METALLICA, OZZY OSBOURNE, RAINBOV, UFO, WHITESNAKE, ZZ TOP a podobně.

Rádi bychom také upozornili na koncert matadora české hudební scény Luboše Pospíšila + 5p, na který můžete přijít v pátek 18. listopadu od 20:00 hod. Spolu s recenzenty se dá říci, že Luboš Pospíšil svým svérázným přednesem a pohodovou muzikou diváky snadno osloví a zaujme.

"V listopadu se s padajícím listím přirozeně dostaví trocha nostalgie, k níž patří zamyšlení a zavzpomínání. Není špatné oživit si skladby legendárních kapel, nebo si poslechnout nápaditou a uklidňující muziku. A tak se podívejte do našeho listopadového programu, objednejte si včas vstupenky a přijďte mezi nás,“ zve k návštěvě Junior klubu v Příbrami také Dobříšáky a širokou veřejnost Vlasta Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram.

autor článku: Městské kulturní centrum Příbram