Dnes je úterý 21. září, svátek má Matouš,
je Mezinárodní den míru.

www.hfad.cz/

Letošní 52. Hudební festival A. Dvořáka zahájily netradičně Skety

přidáno: 03. 06. 2021

Po loňském zrušení a odložení, po nejrůznějších posunech a přesunech byl 52. ročník Hudebního festival Antonína Dvořáka Příbram úspěšně zahájen!

Hudební festival A. Dvořáka byl zahájen zcela netradičně crossoverovým koncertem s capellou sextet Skety. „Netradičně” byl také kvůli počasí na poslední chvíli přesunut z nádvoří Galerie L. Kuby do Kulturního domu v Březnici.

Všichni, kdo se 29. května v Březnici sešli, ať již umělci nebo posluchači, si živý koncert po tolika měsících nucené odmlky, opravdu užili a vychutnali každý tón. Byla to rozhodně vydařená ochutnávka před dalším programem.

Pozvánka na červnový program 52. Hudebního festivalu A. Dvořáka

Následující koncert, velké Operetní gala, se uskuteční v sobotu 5. června 2021 na nádvoří Svaté Hory u Příbrami

V průběhu června pak Hudební festival A. Dvořáka stihne ještě dva koncerty, a to 26. června Vilém Veverka Obrazem i hudbou (Galerie L. Kuby Březnice) a 27. června Czech Brass (Letní kino Příbram). Jste srdečně zváni a vítáni.

Přesvědčte se, že se máte rozhodně na co těšit!

Větší část přesunutých koncertů 52. ročníku se odehraje od srpna do října letošního roku. Kompletní program koncertů najdete na www.hfad.cz/52-rocnik-program/.

Vstupenky si můžete zakoupit prostřednictvím sítě ticketportal.cz nebo na prodejních místech. Více informací na www.hfad.cz/vstupenky.

autor článku: Radka Svobodová - Hudební festivalu A. Dvořáka Příbram