Dnes je pondělí 14. červen, svátek má Vít,
je Mezinárodní den odpůrců vojenské služby.

www.hfad.cz/52-rocnik-program/

Leoš Mareš se svou show neustále překvapuje. Čím pobaví v Příbrami?

přidáno: 21. 07. 2020

Leoš Mareš se svou show baví každé publikum po celé České republice. Naposledy pobláznil České Budějovice a nyní se chystá do Příbrami.

Takové překvapení na své show nečekal ani Leoš Mareš

Od pátku do neděle žili České Budějovice Leošem Marešem. Nejznámější český moderátor tam dorazil se svou show a koncertoval v tamním kině.

Všechny tři večery beznadějně vyprodal a v rámci programu nechal vystoupit i svou 90letou babičku Libuši Havránkovou. Splnil tak svůj slib, který ji na svém instagramu dal. Ta na podiu zarecitovala pro svého vnuka báseň:
"Jsi plný rozmaru, snění a splněných přání a každý tvůj smích je radostí tvého mládí. Přeji ti do života úspěchu na tisíce a v mojí hlavě až bude hořet svíce, žehnám ti vnuku v poslední svůj den, na svoji babičku jen v dobrém vzpomínej," zněl závěr básně, kterou babička věnovala před vyprodaným letním kinem svému vnukovi.

Publikum odměnilo toto netradiční vystoupení bouřlivým aplausem a Leoš Mareš, se neubránil slzám. Byl to emotivní okamžik a Leoš Mareš opět potvrdil, že jeho show je jiná než všech ostatních. Možná právě proto se nyní těší tak velkému zájmu.

Čím ohromí Leoš Mareš v Příbrami?

Po vyprodaných koncertech v Berouně a Českých Budějovicích, přichází NYNÍ na řadu PŘÍBRAM, která je nejbližším vystoupením aktuálně nejpopulárnějšího českého zpěváka a skvělého baviče. 

V rámci programu vystoupí vedle Leoše Mareše jako host zpěvák Pavel Calta a slíben je samozřejmě pro návštěvníky akce jejich společný duet "Píšem si svůj sen".

Během večera se pak na pódiu objeví také skupina Holki.

Jak už je ale u show Leoše Mareše jasné... během večera přijdou další překvapení a jedinečná zábava.

Více informací k akci a vstupenkám

V příbramském letním kině vystoupí Leoš Mareš se svou show v pátek 21. srpna 2020.

Aktuální informace můžete sledovat také na facebookové události Summer párty - Leoš Mareš v Příbrami

Poslední volné vstupenky jsou k dostání v sítí Ticketstream.

autor článku: redakce DA