Dnes je sobota 8. srpen, svátek má Soběslav,
je Mezinárodní den ženského orgasmu.

Náš region

Leoš Mareš přiveze na mega show do Příbrami skupinu Holki a Pavla Caltu

přidáno: 08. 07. 2020

Leoš Mareš je novodobým fenoménem, který vyprodává svá jedinečná vystoupení po celé České republice. Už teď je jasné, že Příbram je dalším místem, kde chtějí jeho show vidět stovky lidí. Kapacita je však omezena a vstupenky se rychle prodávají!

Leoš Mareš je moderátorská jednička a aktuálně jedna z nejsledovanějších osobností našeho showbyznysu. Jeho vystoupení se vyprodávají bleskovou rychlostí. Díky více než 1 000 000 sledujících na instagramu je také nazýván jeho českým králem.

Leoš Mareš má za sebou dlouholetou kariéru, během které se proslavil jako moderátor ranní show rádia Evropa 2, stal se slavným „pánem kožichů“ a mimo další aktivity, ho mohli televizní diváci v posledních měsících vídat na obrazovkách, jako porotce pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar.

Nedávno Leoš Mareš přijel do svého rodného Berouna, kde předvedl opět senzační a nezapomenutelné vystoupení. Organizátoři jeho koncertu v Příbrami slibují, že se můžete i tady těšit na jedinečnou show, kterou budete chtít vidět znovu a znovu.

Do Příbrami se Leoš Mareš vrací po čtyřech letech a jeho fanoušci z okolí, se tak mají na co těšit. Spolu s ním dorazí skupina Holki a zpěvák Pavel Calta.

„Kdykoliv přijde někdy někdo na mou show tak si ho vážím. Častokrát dorazí z různých koutů a mohou dělat něco jiného. Třeba mohou být doma, ale oni přijedou za mnou, a to jsem rád," řekl Leoš Mareš po jednom ze svých vystoupení.

Summer párty s Leošem Marešem se uskuteční v příbramském letním kině 21. srpna 2020  

Vstupenky můžete zakoupit online v síti TicketsStream právě ZDE.CENY VSTUPENEK:

  • běžné vstupné: 990 Kč 
  • VIP vstupenky s all inclusive nápoji a jídlem, s VIP místem: 4 990 Kč

autor článku: redakce DA (zdroj: https://www.facebook.com/vdnpromo/)