Dnes je neděle 17. leden, svátek má Drahoslav.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region

Leoš Mareš podle fanoušků předvedl v Příbrami fenomenální show

přidáno: 23. 08. 2020

Letní Summer párty Leoše Mareše v Příbrami splnila očekávání organizátorů i návštěvníků. Leoš Mareš ani jeho hosté nezklamali a dokázali z téhle akce udělat opravdovou letní párty pod širým nebem. Leoš sám podal další fenomenální výkon!

V pátek večer se v příbramském letním kině uskutečnila Summer párty Leoše Mareše. Akce, která dozajista bude patřit mezi jednu z nejlepších a největších tohoto léta v našem okrese, přinesla zábavu i zážitky návštěvníkům i vystupujícím. Hlavní organizátoři Jitka Doubravová a Petr Větrovský z agentury VDN Promo, jsou sami překvapeni ze skvělého průběhu večera, úžasného publika a pozitivních reakcí všech účastníků.

Jak tedy páteční Summer párty pod letní oblohou probíhala?

Překvapení večera přišlo hned na začátek

Agentura VDN Promo je známá tím, že na jejích akcích není nouze o nečekaná překvapení. Jedním takovým byla tentokrát zpěvačka Olga Lounová, která vystoupila jako bonus před plánovaným programem.

Zpěvačka rozdávala úžasnou energii a kromě toho, že se hned při první písni vrhla mezi návštěvníky, tančila a lezla po konstrukci pódia, přivezla i ona nečekané překvapení. V samotném závěru si na pódium totiž pozvala svou mladší sestru, se kterou prvně zazpívala úplnou novinku. Tou je píseň, kterou složila právě pro svou mladší sestru, a která se na veřejnosti objeví už za několik dní.

Skupina Holki vrátila publikum zpátky do minulosti

Hned jak holky vstoupily na pódium a chopily se mikrofonu, měli jste pocit, jako kdybyste se vrátili v čase. Ani jedna z holek snad nezestárla ani o jednu vrásku a jejich oblečení celému vystoupení dodalo tu správnou třešničku na dortu. Jak zpěvačky samy přiznaly, nejsou zrovna vtipné, ale i jim se pár fórů mezi písničkami povedlo. Hity, které zazněly, znal snad každý, a tak se i jim povedlo před samotným Leošem rozezpívat a roztleskat více jak 800 návštěvníků téhle letní párty.

Showman Leoš Mareš se pro párty prostě narodil

Právem vyprodává Leoš Mareš jednu svou akci za druhou a sklízí úspěch. Z jeho show jste totiž nadšeni od samého začátku až do úplného konce, kdy si přejete, aby z toho pódia nikdy neodešel.

Těžko se popisuje, jak celá show Leoše Mareše probíhá, protože jste vlastně vtaženi do jedné velké párty, která má příběh, má spád, má v sobě překvapení a vy jen hltáte jeden okamžik za druhým. Jednoduše řečeno: „To musíte zažít!“

Jak sám Leoš přiznává, on není zpěvák a má vlastně jen skvělou práci. Pouští lidem písničky, které má rád a u toho je baví. Dokáže skvěle improvizovat, zapojit do programu samotné návštěvníky, roztančit a rozesmát i toho nejvážnějšího technika a hlavně, neustále s pokorou děkuje všem, kteří se na něj přišli podívat a zaplatili za vstup na jeho show. Umí si udělat legraci sám ze sebe a do poslední chvíle je tu pro vás, jako pro svého hosta.

Na Summer párty Leoše Mareše v Příbrami tak návštěvníci tančili, zpívali, bavili se a nevycházeli z úžasu. Nikdo totiž absolutně nečekal, že si s Leošem zazpívá například „Stánky“, „Svaz českých bohémů“, „Mama“ od skupiny Queen a další letní hity. Samozřejmě nechyběly ani jeho písničky a slíbený duet s Pavlem Calltou na závěr.

Summer párty, na kterou její návštěvníci ještě dlouho nezapomenou! A díky za ní!

FOTOGALERIE Summer párty Leoše Mareš v Příbrami na facebooku VDN Promo.

Svůj dík za agenturu VDN Promo vyjádřil i Petr Větrovský

„Nesmírně si vážíme každého, kdo navštěvuje naše akce, obzvláště v této těžké době, kdy je naše práce velmi omezena. Tahle show s Leošem Marešem nám ale opět ukázala, že lidé se chtějí bavit, že jsou na takových akcích šťastní, uvolnění, chovají se ohleduplně, usmívají se a díky komentářům na sociálních sítích vidíme, že jsou i velmi vděční. Moc to pro nás znamená a k téhle show nemůžeme dodat nic jiného, než že DĚKUJEME všem návštěvníků za nepopsatelnou atmosféru, kterou vytvořili a doufáme, že se brzy potkáme i na dalších akcích,“ uvedl bezprostředně po skončení akce hlavní promotér agentury Petr Větrovský.

autor článku: redakce DA (zdroj foto: agentura VDN Promo)