Dnes je středa 27. září, svátek má Jonáš,
je Světový den cestovního ruchu.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Junior klub Příbram: Únorový program odstartuje dnešní Rockotéka

přidáno: 03. 02. 2023

V únoru nás v Junior klubu v Příbrami čeká bohatý program. Připraveny jsou koncerty, přednášky, stand-up či rockotéka, na kterou jste zváni již dnes.

Hudba, projekce klipů a DJ LuDjek – to vše dohromady je Rockotéka, kterou Městské kulturní centrum v pátek 3. února odstartuje únorový program v Junior klubu. DJ LuDjek zahraje skladby ze široké škály hudebních stylů jako např. Rock, Indie, Grunge, Hard Rock a jiné. Začátek je ve 22.00 s tím, že Junior klub bude otevřen již o půl hodiny dříve.

„Druhou akcí, na kterou bychom vás chtěli pozvat je přednáška Projekt Cesty. Ve čtvrtek 9. února se na setkání bude těšit krajinný architekt a urbanista Wouter Verleure, MSc., který se mimo jiné výrazným způsobem zasadil o obnovu Svatohorských sadů. Přednáška bude pojednávat o krajinářské a urbanistické architektuře v Příbrami, dále pak o projektu Cesty, kde jako host promluví Ing. Marek Kratochvíl,“ přibližuje druhou únorovou akci vedoucí Městského kulturního centra Vlastimil Ševr.

Všichni příznivci stand-up znají jméno Arnošt Frauenberg. A právě tento herec, stand-up komik, moderátor bude 17. února v Junior klubu se stand-pu speciálem Utrženej ze řetězu.

„Na konec února, na dny 24. a 25. jsme připravili koncerty Špejbl´s Helprs. Dvojkoncert příbramského tribute bandu AC/DC naposledy se zpěvákem Pegym je v tuto chvíli již beznadějně vyprodaný,“ dodává Vlasta Ševr.

Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě: ticketportal.cz.  Více informací najdete na webu Junior klubu Příbram a facebookovém profilu klubu.

 

autor článku: Eva Švehlová, DiS. - tisková mluvčí města Příbram