Dnes je sobota 11. červenec, svátek má Olga,
je Světový den populace.

Náš region

Dětský Silvestr ve Skřítkově už v sobotu! Kapacita míst je omezena!

přidáno: 23. 12. 2019

Oblíbená Silvestrovká párty pro děti i rodiče ve Skřítkově se uskuteční už o víkendu! O skvělou zábavu se již tradičně postarají animátorky z Veselé rodiny a program bude hlavně o tanci a zábavě.

Silvestr ve Skřítkově už patří k tradičním akcím této dětské herny. Animační program, který zde připravují ve spolupráci s Veselou rodinou, je vždy plný soutěží i her a rozhodně se při něm nenudí děti ani dospělí. A organizátoři slibují, že stejně tak tomu bude i letos.

Hlavní program a další zábava

"Připravujeme samozřejmě dětskou diskotéku s těmi nejoblíbenějšími hity, ale i pár novinek, které všechny děti naučí tančit naše animátorka Sára. V programu bude zařazeno hodně soutěží pro děti i dospělé, při kterých si užijeme všichni hlavně legraci. Zahrajeme si hry, budeme zpívat, budeme tvořit, budeme se prostě bavit," upřesnila vedoucí týmu Veselé rodiny Denisa Havlíčková.

Do programu budou rozhodně zapojeni i rodiče, kteří se mezi sebou utkají například ve skládání puzzlí, plnění vědomostních nebo i pohybových úkolů

Jak pro děti, tak i pro dospělé budou připraveny ceny menší i větší a pro všechny navíc vedení Skřítkova připravuje bohatou Silvestrovskou tombolu o další krásné balíčky. 

V rámci odpoledne je samozřejmě otevřena celá dětská herna, kde bude připraven i foto-koutek, ve kterém si budete moci udělat vtipnou Silvestrovskou fotku na památku s nejrůznějšími rekvizitami. Chybět nebude ani oblíbené malování na obličej.

Silvestr ve Skřítkově se uskuteční v sobotu 28. prosince od 15:00 do 18:00 hod. Rezervace míst předem není nutná, nicméně ji vzhledem k omezené kapacitě orgaizátoři doporučují. 

Letošní párty si navíc nese téma - lesk, záře a třpytky

"Pro tento rok jsme chtěli celou Silvestrovskou párty ve Skřítkově nějak obohatit, a tak jsme si vymysleli téma. Nezapomeňte si tedy vzít na sebe cokoli lesklého, třpytivého nebo zářivého. Ve fantazii se meze nekladou a my už se moc těšíme, jak celý Skřítkov na konci tohoto roku doslova rozzáříme. Pokud bude některý z kostýmu opravdu originální, možná pro něj budeme mít připravný i speciální dárek," prozradila Denisa z Veselé rodiny, která bude letošní párty moderovat.

autor článku: redakce DA