Dnes je úterý 21. září, svátek má Matouš,
je Mezinárodní den míru.

www.hfad.cz/

Bonnie Tyler konečně dorazí do Příbrami! V prodeji jsou poslední vstupenky

přidáno: 31. 08. 2021

Konečně se fanoušci v České republice dočkají! Dlouho očekávané koncerty zpěvačky světového formátu Bonnie Tyler, se uskuteční už v příštím týdnu. Jeden z koncertů se agentura VDN Promo rozhodla udělat v Příbram. Bude to tak jednoznačně největší hvězda, která kdy v tomto městě vystupovala.

Agentura VDN Promo do Příbrami přivedla už několik českých i světových hvězd, uspořádala řadu koncertů a večerních show a dalších společenských akcí. Nazareth, Alphaville, Sandra. To jsou světová jména, která v minulých letech zásluhou agentury Jitky a Petra Větrovských navštívila město Příbram. Z českých hvězd přivezli Karla Gotta, Lucii Bílou, Leoše Mareše, Marka Ztraceného, Terezu Maškovou, Olgu Lounovou a mnohé další. Koncert světové hvězdy Bonnie Tyler je však naprostým vrcholem.

Několikrát odložená návštěva této světoznámé zpěvačky se nyní konečně blíží! Na její vystoupení se těší i sám Petr Větrovský: "Bonnie Tyler jsem poslouchal asi od svých 10 let a jsem strašně rád, že se nám podařilo v Anglii podepsat kontrakt, na kterém jsme pracovali bezmála tři čtvrtě roku. Jedná se skutečně o největší hudební hvězdu, se kterou jsem doposud s Jitkou spolupracovali.“

Waleská zpěvačka Bonnie Tyler začala dobývat svět v 80. letech minulého století a stala se doslova světovou legendou. Její hity jako například It’s a Heartache , Holding Out for a Hero, Total Eclipse of the Hearth, zná každý. Poslední jmenovaný klip má dnes na YouTube více jak 800 tis. zhlédnutí.

Právě za song Total Eclipse of the Hearth byla Bonnie Tyler dokonce nominována na prestižní cenu Gremmy.

Koncert Bonnie Tyler se rozhodla agentura VDN Promo uspořádat opět nejen v Příbrami, ale také v Praze. Okamžitě po oznámení obou koncertů se vstupenky prodávaly velmi rychle. Posledních několik lístků však organizátoři doslova schovali na poslední týden před koncertem. Proč? "Po našem posledním koncertu v Příbrami, na kterém vystupovala zpěvačka Sandra, jsme na posledních chvíli zaznamenali obrovský zájem o vstupenky, které již nebyly. Vstupenky na Bonnie Tyler naštěstí ještě máme, ale pokud mají lidé zájem, rozhodně by si je měli koupit co nejdříve. Kapacitu haly bohužel nemůžeme přesáhnout,“ říká Jitka Větrovská.

Kde koupit vstupenky na koncerty Bonnie Tyler?

Vstupenky jsou k prodeji v síti TicketStream.

autor článku: redakce DA