Dnes je středa 21. duben, svátek má Alexandra.

bobcat.jobs.cz/vyroba/#volna-mista

Baštýřův vánoční trh přinese regionální produkty a výborné pochoutky

přidáno: 03. 12. 2020

Penzion a Pivovar Nový Rybník vás zve na regionální vánoční trh, který se bude konat ve venkovních prostorách jeho areálu.

Přijďte na chvíli zapomenout na nepříjemnosti běžného života, které nám způsobila situace kolem epidemie COVID a přivítejme společně nejkrásnější svátky v roce, VÁNOCE.

Penzion Nový Rybník láká širokou veřejnost na správnou vánoční atmosféru, prodej regionálních výrobků a na výbornou kuchyni jejich restaurace nacházející se přímo v prostorách penzionu.

Baštýřův vánoční trh

(5 km od Dobříše, Obořiště 53, 262 12)

  • KDY? v sobotu 12. prosince od 12:00 do 16:00 hod.

Co čeká návštěvníky Baštýřova vánočního trhu?

  • Vánoční koledy.
  • Restauraci provoní kapří hranolky, svařák či bombardino.
  • Stálá nabídka jídelního lístku.
  • Prodej regionálních produktů jako jsou vánoční ozdoby, tradiční vaječňák, vánoční cukroví, dárkové předměty, předměty vyrobené ze dřeva, sladkosti, vánoční svíčky, své zastoupení bude mít také čajovna, výroba rukavic, dětské vystoupení a nesmíme zapomenout na psí mazlíčky (domácí výroba sušenek) či psí útulek a mnoho dalšího.

„Baštýřův vánoční trh proběhne na Penzionu Nový Rybník poprvé v jeho historii. Vzhledem k tomu, že jsme do poslední chvíli čekali na rozhodnutí vlády ČR ohledně epidemie covid-19, je tento trh organizovaný opravdu v rekordně krátkém čase. Když vláda ČR sdělila, že vánoční trhy bude možné za určitých podmínek uspořádat, tak jsme se rozhodli, že to zkusíme. Rychle jsme začali domlouvat účast se zástupci regionálních obchodů a musím říci, že jsme byli velmi překvapeni z jejich reakcí, neboť většina s účastí hned souhlasila. Chtěli jsme lidem nabídnout možnost, aby na chvíli zapomněli na nepříjemnosti v tomto roce a měli možnost si na chvíli užít normální běh života a dopřát si vánoční atmosféru. Myslím, že si to všichni zaslouží. Náš tým Penzion Nový Rybník se velmi těší na všechny návštěvníky a opětovné oživení našeho areálu i restaurace. Pokud by o tuto akci byl zájem, určitě bychom z ní chtěli do budoucna udělat tradici," říká k celé akci, ředitel Penzionu a Pivovaru Nový Rybník, Ing. Lukáš Kordule.

Určitě se máte na co těšit

 

autor článku: redakce DA