Dnes je středa 8. únor, svátek má Milada.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region/kulturni-zpravy

Silnice mezi obcemi Malá Hraštice a Nová Ves pod Pleší je uzavřena

přidáno: 16. 05. 2022

Z důvodu opravy byla dnes uzavřena komunikace II. třídy číslo 116 vedoucí mezi obcemi Malá Hraštice a Nová Ves pod Pleší. Jak dlouho bude silnice uzavřena?

Silničáři dnes ráno uzavřeli hlavní silnici vedoucí mezi obcemi Malá Hraštice a Nová Ves pod Pleší. Na silnici II. třídy číslo 116 mezi výše uvedenými obcemi dojde k opravě povrchu vozovky v délce necelých 3 km.

Přechodná úprava provozu tady potrvá od dnešního dne až do neděle 5. června 2022

Obousměrná objízdná trasa z Nové Vsi pod Pleší do Nového Knína

Ve směru z Nové Vsi pod Pleší do Nového Knína a opačně je vyznačena jedna obousměrná oficiální objízdná trasa vedoucí přes Voznici a Dobříš. Objížďka, která je dlouhá téměř 20 km může řidičům zabrat okolo 30 min.

Rychlejší varianta objížďky

Místní obyvatelé i Mapy Google však dobře vědí, že mnohem kratší variantou je cesta vedoucí z Malé Hraštice a Nové Vsi pod Pleší na Velkou Lečici…

"Silnice vedoucí na Velkou Lečici byla určena jako objízdná trasa pro autobusy. Komunikace je však velmi úzká a v případě střetu většího auta by zde mohli vznikat nebezpečné dopravní situace. Prosíme proto řidiče větších osobních aut a nákladních automobilů, aby využívali objízdnou trasu přes Dobříš a Voznici," žádá veřejnost vedení obce Malá Hraštice. 

autor článku: redakce DA (zdroj: www.mestodobris.cz)