Dnes je neděle 18. duben, svátek má Valerie,
je Mezinárodní den památek a sídel.

bobcat.jobs.cz/vyroba/#volna-mista

V Dobříši dnes začíná dlouho očekávaná rekonstrukce ulice Hostomická

přidáno: 21. 09. 2020

Hostomická ulice v Dobříši volá po své opravě už hodně dlouho. Nyní se konečně začíná s její rekonstrukcí, která ovšem přinese dopravní omezení, na která je třeba se připravit. Nejen obyvatelé žijící v bezprostřední blízkosti této silnice doufají, že výsledek oprav bude stát za to. Řidiči, kteří tudy projíždí, by tak od dnešního dne měli počítat s několikaminutovým zpožděním.

Obyvatelé města Dobříše a zvláště ti žijící v bezprostřední blízkosti Hostomické ulice a ti, kteří tudy dennodenně projíždějí, budou mít bezpochyby "radost". Dnes totiž začíná oprava této silnice, po které už se nedá téměř jezdit a její stav je doslova katastrofický.

„V ranních hodinách zvuky prázdných projíždějících kamionu připomínají koncert kapely Stomp, který bych si v této podobě a době nechala klidně ujít. Bydlím hned u ní,“ napsala nám jedna z obyvatelek města Dobříše.

Stanovení přechodné úpravy ulice Hostomická – základní informace

Během rekonstrukce vozovky silnice II/114 (ulice Hostomická, Dobříš), která podle plánu potrvá od dnešního dne 21. září do 1. října 2020 dojde k částečné uzavírce pozemní komunikace v úseku od křižovatky s ulice Plk. B. Petroviče po křižovatku s ulicí Na Čihadlech (u Masarykova sanatoria).

Předmětem úpravy je částečná uzavírka silnice a provoz zde bude řízen kyvadlově (tzv. světelnou signalizací).

Rekonstrukce ulice Hostomická proběhne ve třech etapách

Dopravní značení bude umístěno dle předloženého grafického návrhu dopravně inženýrských opatření (DIO 1 - 4) zpracovaného společností Údržba silnic, s. r. o. a odsouhlaseného Policií ČR.

 

autor článku: redakce DA (zdroj: www.mestodobris.cz)