Dnes je neděle 12. červenec, svátek má Bořek.

Náš region

Do bříška: Skřitkov je svět stvořený pro děti

přidáno: 02. 12. 2015

Místo, kde vaše děti budou šťastné a vy si mezitím užijete chvilky pohody u oblíbeného šálku kávy či dobrého a zdravého občerstvení? Ano, existuje!

Nové zábavné centrum Skřítkov je určené pro všechny děti, které milují hraní! Centrum bylo otevřeno poslední říjnový den v rámci Halloween párty. Okamžiky z první akce jste mohli vidět i ve videu vytvořené Dobříšskem aktuálně. Za jeden měsíc si Skřítkov získal mnoho dětských fanoušků.

Jak vznikl nápad na otevření?

Majitelka Skřítkova, paní Ilona chtěla vytvořit unikátní místo, kde se děti vyřádí a rodiče si mezitím odpočinou u dobrého občerstvení a výborné kávy.

Kde se zábavné centrum nachází a na co se můžou naše děti těšit?

Skřítkov se nachází Na Zlaté stezce, v areálu bývalých Rukavičkářských závodů. Celé centrum je vybaveno bezpečnými prolézačkami, boulder stěnou, baby koutkem, množstvím deskových her či kreativních stavebnic. Nově v nejbližších dnech také přibude dominantní dřevěný hrad.

Pro rodiče nechybí zdravé občerstvení

V jídelním lístku nechybí francouzské galettes (cena od 45 Kč), tortilly (cena od 45 Kč), domácí palačinky (cena od 40 Kč) nebo zmrzlina (cena od 10 Kč). Rodiče mohou zakoupit i čerstvé ovoce, zeleninové tyčinky nebo ovocné přesnídávky pro děti. Ke kávě je možné zakousnout domácí muffiny, cheescake nebo makronky.

Pitný režim je základ

Pro děti jsou samozřejmě připraveny nealkoholické a teplé nápoje. Pro rodiče nechybí chutná káva (cena od 25 Kč) nebo kvalitní čaje Dallmayr (cena 45 Kč). V nápojovém lístku také naleznete alkoholické nápoje. Tatínci si mohou dát pivo (cena 0,5l / 30 Kč) a maminky si mohou vybrat z kvalitního českého či italského bílého a červeného vína (cena 0,1l / 20 Kč). Sortiment doplňují i výborné domácí limonády či mléčné koktejly.

Hlídání zábavnou formou

Potřebujete si oběhnout úřady, nakoupit či uklidit? Dejte své děti do rukou proškoleným tetám, které se o vaše děti nejen postarají, ale také si společně užijí spousty zábavy.

Narozeninová párty pro vaše ratolesti? Nyní máte jasnou volbu!

Připravujete oslavu pro své ratolesti? Udělejte jim tu nejlepší radost a vytvořte jim nezapomenutelnou párty. Objednejte pro ně a jejich kamarády hrací centrum. Majitelky pro vás připravily Skřítkův balíček (v hodnotě 1500 Kč). Navíc si můžete objednat zábavný program s Veselou rodinou.

Pravidelné i speciální akce

Každý týden si můžete také od ledna zajít na Skřítkohrátky. Vybrat si můžete z cvičení pro děti, háčkování či malování. Konkrétní rozvrh naleznete na internetových stránkách. Mimo to se také ve Skřítkově připravují speciální akce pro děti a rodiče. Sledujte facebook Skřítkova a nezmeškejte žádnou zábavnou akci.

Do budoucnosti se můžete těšit na velké hřiště s hrací zónou před Skřítkovem

Již na jaře se mohou děti těšit na velkou hrací zónu s pískovištěm před Skřítkovem. Pro rodiče bude samozřejmě připravena letní terasa. V létě by majitelky také rády připravily příměstské tábory pro děti.

Vstupné do zábavného centra

Jednorázové vstupné – 70 Kč

Doprovod (od 18 let) – zdarma

Dítě do 1 roku – zdarma

Sourozenec a ZTP – 10% sleva

Otevírací doba

Pondělí až pátek – 9:00 až 18:00

Sobota až neděle – 10:00 až 18:00

autor článku: Kamila Paulová