Dnes je čtvrtek 13. prosinec, svátek má Lucie.

Ilustrační foto
Menubox
Restbox

Do Příbrami míří kapela světového formátu

přidáno: 29. 12. 2017

Na podzim poctí Příbram vzácná hudební návštěva. Po britské kapele Nazareth bude v našem městě vystupovat další skupina světového formátu. Alespoň tak to agentura VDN promo uvádí na svých sociálních sítích.

O vánočních svátcích proletěl na sociálních sítích krátký spot, který poukazoval, že se na podzim v Příbrami chystá velký zahraniční koncert. Přesný interpret ovšem nebyl ve videu zmíněn, a lidé v komentářích začali spekulovat. Tipy padaly například na legendární kapelu Alphaville, která nazpívala jeden z nejslavnějších songů světa – Forever Young, který v českém překladu “Být stále mlád“ zpívá Karel Gott.

"Kapelu, která v Příbrami vystoupí, odtajníme až na začátku příštího roku. Bude to ovšem doposud nejslavnější kapela, která kdy v Příbrami vystoupila,“ upřesnila za VDN promo Jitka Doubravová.

"Je to pro nás opět krok výše. Je to nejslavnější kapela, se kterou jsme kdy spolupracovali. Jeden koncert se odehraje v Praze, ale protože Příbram je náš domov, nemohli jsme Příbramáky ochudit, a koncert uspořádáme i zde. Věřím, že to bude skvělá show,“ uvedl Petr Větrovský.

Na odtajnění si tedy budeme muset ještě tak měsíc počkat. A koho tipujete vy?

autor článku: Jitka Doubravová