Dnes je středa 23. leden, svátek má Zdeněk.

kultura-pf-2019
Menubox
Restbox

Na dobříšský koncert Peter Nagyho zbývá posledních 200 vstupenek

přidáno: 20. 04. 2018

Už 31. května vystoupí v dobříšské sportovní hale slovenská hvězda Peter Nagy. Pokud si tento koncert nechcete nechat ujít, měli byste si co nejdříve zakoupit svou vstupenku.

V našem okrese se to v posledních třech letech hudebními akcemi jen hemží. I v Dobříši se letos koná už třetí prestižní koncert, kdy pro tentokrát zavítá do sportovní haly slovenský zpěvák Peter Nagy. Na koncert, autora hitu „Kristinka“ nebo například „Sme svoji“, zbývá posledních 200 vstupenek.

Po třiceti letech se objeví opět v Dobříši

Peter Nagy vystoupí se svou kapelou Indigo 31. května v nově zrekonstruované sportovní hale. Předprodej odstartoval teprve před měsícem, ale už nyní hlásí organizátoři z VDN promo, že je k dispozici posledních 200 vstupenek. Slovenský zpěvák v malém středočeském městě nebude poprvé. Před více než třiceti lety ve stejné hale již vystupoval a vzpomíná si i na dobříšský zámek. ,,Pamätám si na natáčanie nejakej TV na zámku na Dobříši. To bol krásny zážitok. To som sa tam skamarátil s Karlom Zichom. Bol to fajn človek,“ vzpomíná přímo Peter Nagy.

Nagy dorazí na Dobříš po Bílé a Zagorové

Na Dobříši je to již třetí koncert v řadě. Poprvé vystoupila na zámku Dobříš Lucie Bílá a rok po ní v Kopáčkově dvoře Hanka Zagorová. Oba koncerty byly vyprodané. Je vidět, že na Dobříši tyto kulturní akce chyběly. Nenechte si ujít koncert ani vy, vstupenky můžete zakoupit na internetu nebo na Infocentru města Dobříš.

autor článku: Jitka Doubravová