Dnes je čtvrtek 13. prosinec, svátek má Lucie.

Ilustrační foto
Menubox
Restbox

Kam v sobotu za kulturou? SOUTĚŽTE s námi o lístky a vyrazte do Sedlčan!

přidáno: 22. 11. 2017

Už tuto sobotu 25. listopadu se zastaví v Sedlčanech v rámci svého podzimního turné kapela Fast Food Orchestra s Circus Brothers. Co vás čeká? Podívejte se na video! A když se budete dívat pozorně, můžete od nás vyhrát čtyři lístky právě na sobotní sedlčanskou akci!

Na co se můžete v sobotu těšit?

Animované lyric video k songu Pilule je další ochutnávkou z nového alba Fast Food Orchestra, které vyšlo začátkem října. Nyní kapela vyráží na turné se spřátelenými Circus Brothers. Lyric video Pilule odkazuje na legendární osmdesátkové videohry, na kterých velká spousta z nás vyrůstala. Propracované animace připravil Lukáš Kopecký a rozhodně se při nich nejen pobavíte, ale můžete díky nim i VYHRÁT VOLNÝ VSTUP na sobotní koncert v sedlčanské Pohodě. Stačí jen do commentu pod tento článek napsat barvu pilulí, které v klipu vyhrály jackpot na hracím automatu. První čtyři správně odpovídající budou připsáni na sobotní guest list!

Kapela oslaví v příštím roce 20 let své existence

Pilule jsou už druhým songem z nového alba Struny, které oficiálně vyšlo 9. října. V zápětí po vydání alba Struny vyráží FFO na turné po českých klubech. S sebou berou disco-balkánskou partu Circus Brothers, která jim bude v tempu rozhodně plnohodnotným partnerem. Bude to prostě pořádná jízda, a navíc i parádní příležitost, jak začít oslavy blížících se narozenin FFO. V roce 2018 totiž kapela dovrší 20 let své existence. Za tuhle dobu stihla vydat 8 studiových alb a objet snad všechny domácí festivaly a kluby. Podívala se i do zahraničí, v rámci turné například v Brazílii, Turecku nebo Rusku a prakticky po celé Evropě.

 

Nestíháte sobotní koncert? Další možné termíny ještě jsou:

08. prosinec: Kutná Hora, Česká 1

09. prosinec: Liberec, Bunkr

21. prosinec: Praha, Lucerna Music Bar 

 

Kde najdete více informací o kapelách?

https://www.facebook.com/fastfoodorchestra/

https://www.facebook.com/BandCircusBrothers/

autor článku: Michala Bradová