Dnes je sobota 19. září, svátek má Zita.

Ilustrační foto

Letní kino v Příbrami na konci června ovládne česká legenda Chinaski

přidáno: 22. 05. 2019

Jedna z nejznámějších českých kapel Chinaski vystoupí v příbramském letní kině už koncem června. Předskokanem kapely bude příbramský zpěvák Michal Kindl a kapela Like-it.

Ať už chcete oslavit vysvědčení a konec školního roku, nebo si chcete užít parádní večer před tím, než odjedete na zaslouženou dovolenou, nezapomeňte si do svého diáře poznamenat datum 28. června 2019. V tento den totiž v příbramském letním kině zahraje jedna z nejznámějších českých kapel Chinaski. Ta k nám přiveze své nejznámější hity, ale i aktuální pecky z alba Není nám do pláče.

Před Chinaski vystoupí příbramský zpěvák a kapela

Areál se bude otevírat už v 17:00 hod. Před kapelou Chinaski ještě vystoupí příbramský zpěvák Michal Kindl a kapela Like-it. Od 20:00 hod. se pak můžete těšit na Michala Malátného a další členy kapely Chinaski, kteří vás budou bavit až do 22:00 hod.

Vstupenky jsou již v předprodeji

Skupina Chinaski vnikla již v roce 1987. Během své existence vydala desítky hitů, jako je Dlouhej kouř, První signální, Klára, Víno, Stížnost, Drobná paralela a mnohé další. Kapela si za to vysloužila u kritiků i odborných porot hned několik prestižních cen. Pokud si chcete tyto pecky zabroukat společně s Malátným a dalšími stovkami fanoušků, nezapomeňte si na 28. června zakoupit lístky. Ty jsou už v předprodeji za zvýhodněnou cenu. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal a TicketLive. V Příbrami a okolí si je můžete vyzvednout například na těchto místech: Knihovna J. Drdy Příbram, tel. 318 626 486, AJV Příbram, CK Lucie, Tipsport Sedlčany nebo Tipsport Dobříš.

autor článku: Martin Janota