Dnes je neděle 9. prosinec, svátek má Vratislav,
je Mezinárodní den proti korupci.

Ilustrační foto
Menubox
Restbox

Příbramské divadlo si na květen připravilo zábavu pro každého!

přidáno: 27. 04. 2017

Už přemýšlíte, co budete dělat v květnu? Co zajít k nám? Příbramské divadlo A. Dvořáka toho pro vás na květen připravuje opravdu hodně.

Začněme hned jednou z nejoblíbenějších událostí, které naše divadlo pořádá. Letos se bude konat 21. května. Jedná se o jedenáctý ročník akce Divadlo patří dětem, kterou každoročně navštíví okolo 5.000 návštěvníků. Jde o den plný her a atrakcí. Je velmi těžké vyzdvihnout to nejlepší, na co se můžete letos těšit, ale přeci jen - možnosti svézt se vojenskou technikou neodolá snad ani jeden kluk, dovádět na pouťových atrakcích, zaskotačit si na ECO-COM atrakcích, mít možnost jít několikrát během dne na představení do divadla a na promítání do kina, prohlédnout si hasičskou techniku, slanit hasičskou lanovkou, zajezdit si na koních a vláčkem. Nebo nechat si pomalovat obličej a udělat třpytivé tetování – tomu neodolá asi nikdo a dokonce ani rodiče, kteří jak víme z minulých let, si umí tento skvělý den užít společně se svými ratolestmi plnými doušky. A to není všechno. K výše uvedenému máme připraveno ještě spoustu dalších překvapení a celým dnem nás budou provázet kamarádští klauni, krásné víly, skvělá moderátorka a hudební skupina Bosáci! Jak vše probíhalo minulý rok, si můžete přečíst na našich webových stránkách a my se na vás a vaše děti budeme moc těšit!

Pojďme dál. Co takhle, přijít se podívat na divadelní představení - Velký Gatsby? Jedná se o adaptaci slavného stejnojmenného románu, jehož příběh se dočkal několika filmových verzí. Přijďte se podívat na příběh Nicka Carrawaye, který se vydává do New Yorku, města, jež ve dvacátých letech minulého století ztělesňovalo americký sen. Nick se postupně stane součástí světa mimořádně bohatých lidí, jejich iluzí, lásek a zklamání. A setká se s Gatsbym, který se topí v penězích. Je to známý pořadatel velkolepých večírků a přesto nešťastný smolař. Jeho hosté se skvěle baví, ale on spíše sleduje protější břeh řeky, kde žije jeho bývalá velká láska Daisy. Gatsby byl kdysi chudý, a proto vztah skončil – dnes má peníze a svět mu leží u nohou. Proč by nemohla i Ona? 

A každý z nás si určitě vzpomene na Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství. Proslulou maďarskou rodinu, která potěšila už nejméně půl zeměkoule, máte možnost vidět 4. května v divadle a tedy živě. Nebude chybět ani pes Zorra, kočka Žofie a neodbytný soused dr. Halíř. Představení s písničkami na motivy kultovního maďarského animovaného seriálu je určené pro diváky od sedmi do sto sedmi let.

Na tohle všechno a ještě na spoustu dalšího se můžete těšit v Divadle A. Dvořáka Příbram.
A co je nejlepší? Vstupenky si můžete koupit i u vás na Dobříši v prodejně MARaCO (nám. Komenského 417). 

Rezervace vstupenek a více informací na telefonním čísle

326 531 250 nebo 773583389

Facebook

Webové stránky

autor článku: Jitka Honischová, Příbramské divadlo A. Dvořáka