Dnes je středa 5. srpen, svátek má Oldřiška,
je Světový den boje za zákaz jaderných zbraní.

Ilustrační foto

Dětský domov Korkyně zve nejen na benefiční Vánoční jarmark u Bedřicha

přidáno: 27. 11. 2018

Charitativní jarmark u Bedřicha se uskuteční již v polovině prosince. Touto akcí však dětský domov rozhodně nekončí a hned po Novém roce pořádá jako poděkování Koncert pro tři krále.

Máme tady prosinec 2018 a my z Dětského domova Korkyně vás srdečně zveme na dvě jedinečné akce.

Vánoční jarmark

V sobotu 15. prosince od 9:00 hod. vás rádi uvidíme na tradičním Vánočním jarmarku u Bedřicha. Můžete se těšit na prodej jmelí a výrobků z květinářství Letizia, sladkosti z Dorty D, výbornou kávu od Café Honduras, svařák, horké jablíčko, klobásky, a dobroty od cestovatelů Katky a Michala. Veškerý zisk z prodeje bude věnován Dětskému domovu Korkyně, stejně jako při loňském ročníku, kdy díky jarmarku mohly děti jet o jarních prázdninách na hory. A co je ještě lepší, letošní výtěžek zdvojnásobí Nadace Divoké husy. Předem vám všem děkujeme za účast a moc se těšíme na setkání s vámi.

Koncert pro tři krále

Nový rok začneme společně výjimečnou událostí, kterou bude Koncert pro tři krále. Tři králové přinesli malému Ježíškovi cenné dary. Náš dětský domov má také spoustu takových králů, kteří nás podporují, pomáhají nám a přijali nás mezi sebe. Společně, bez předsudků a s vírou, že to dokážeme, se snažíme ukazovat našim dětem, že svět může být i pro ně bezpečným místem. Tuhle myšlenku se rozhodli podpořit a poděkovat všem našim králům písničkou či skladbou Eliška Ochmanová, Karolína Tothová, Irena Kristeková, Anna Beránková, Eliška Nezvalová, Radka Krninská, Rozálie Mako, Jakub Šafr a další milí umělci. Večerem vás provede herec Filip Tomsa. Přijdete také? Srdečně vás zveme v neděli 6. ledna 2019 od 17:00 hod. do Kulturního domu v Dobříši.

Přejeme Vám všem požehnaný adventní čas.

autor článku: My všichni z DD Korkyně