Dnes je středa 5. srpen, svátek má Oldřiška,
je Světový den boje za zákaz jaderných zbraní.

Ilustrační foto

Silvestrovský program pro děti ve Skřítkově se připravuje už na tuto neděli

přidáno: 28. 12. 2018

Tradiční silvestrovská párty pro děti i rodiče ve Skřítkově nebude chybět ani letos! Přijďte si užít zábavný program s celou rodinou už tuto neděli. A co vše bude pro děti i rodiče připraveno?

Silvestr ve Skřítkově s animačním programem ve spolupráci s Veselou rodinou plný soutěží, her, tance i odměn se připravuje a bude to zábava. Karnevalové masky jsou vítány u dětí i dospělých. Pro děti bude připravena diskotéka, kterou povede oblíbená dětská animátorka Sára. Společně si zatančí na dětské hity a chybět nebudou ani soutěže a hry pro menší i starší.

Do programu se zapojí i dospělí

Týmy dospělých i dětí se utkají v silvestrovské soutěži Skřítkovský KUFR. Bude se hrát pantomima, hledat rozdíly, plnit nejrůznější pohybové i vědomostní úkoly a na všechny čeká odměna.

Tombola i malování na obličej

Během programu je navíc připravena malá tombola, ve které budete mít šanci vyhrát i velmi pěkné balíčky. V rámci zábavného odpoledního programu je samozřejmě otevřena dětská herna a v ceně vstupného bude připraveno také oblíbené malování na obličej.

 

Silvestrovská párty proběhne už v neděli

Dětská silvestrovská párty ve Skřítkově se uskuteční v neděli 30. prosince od 15:00 do 18:00 hod. Pro pohodlné sezení doporučujeme si místa předem rezervovat.

autor článku: Denisa Havlíčková