Dnes je středa 12. srpen, svátek má Klára,
je Mezinárodní den mládeže.

Ilustrační foto

Vyhrát roční hru minigolfu zdarma? I to je možné v golfovém areálu Budínek!

přidáno: 05. 10. 2018

Adventure Golf Budínek u Dobříše se pomalu ale jistě připravuje na zimu. Při této příležitosti pořádá turnaj sezóny 2018. Využijte posledních krásných teplých dnů a vyrazte si s rodinou zahrát.

S blížící se zimou se pomalu chýlí ke konci i sezona minigolfu. Stále však můžete využít posledních krásných podzimních dnů a vyrazit do areálu na hru. Naleznete v něm 18 jamkové hřiště obsahující různé druhy přírodních překážek. Je zde možné navštívit i klubovnu, kde se dá občerstvit. Udělejte si proto hezký den s rodinou či přáteli a nenechte si ujít i zajímavou soutěž. Při příležitosti zakončení sezóny 2018 se uskuteční turnaj, který se koná v neděli 7. října od 9:30 hod. Startovné je 350,- korun a zahrnuje i snídani. Vítěz bude odměněn hrou zdarma pro sezónu 2019.

Přestože se golfový areál zavře 16. října, bude stále možné ho navštívit i v zimě, a to při zavolání a rezervaci.  Více o samotném Adventure golfu Budínek se můžete dočíst na webových stránkách. Další informace jsou potom k nalezení na Facebooku a Instagramu.

autor článku: Michaela Vaňková