Dnes je úterý 24. duben, svátek má Jiří,
je Mezinárodní den skautů a skautek.

www.facebook.com/hfadpribram/
Menubox
Restbox

Den pejsků v Památníku Karla Čapka se blíží

přidáno: 17. 05. 2017

Poslední květnovou sobotu se v Památníku Karla Čapka uskuteční tradiční Den pejsků s bohatým programem a v červnu se můžete těšit na Muzejní noc. Tak neváhejte a příjďte!

Srdečně zveme do zahrady Památníku Karla Čapka na tradiční květnový Den pejsků, který se uskuteční dne 27.5.2017 od 14 hodin. Na programu je vystoupení dětí ze ZŠ Stará Huť, dále promenáda pejsků přihlášených do soutěže o Cenu Dášeňky. Ta je tvořena krásnou skleněnou plastikou pejska od dobříšského skláře pana L. Svobody.

Odpoledne bude pokračovat soutěžemi pro děti a zakončíme jej rozdělením velikého "psího" dortu pro všechny účastníky. Programem bude jako vždy provázet Bára Kouklíková.

V rámci Muzejní noci připravil letos památník zajímavý projekt - výsledek několikadenní tvorby studentů Střední umělecké školy Trenčín z přírodních materiálů na téma komedie bratří Čapků Ze života hmyzu (landart). Vernisáž v zahradě památníku obohatí i venkovní projekce studentských animací. Vše se uskuteční 9. června od 19 hodin. Prosíme zájemce o předběžnou rezervaci míst na tel. 318 522 265

Těšíme se na vás Památník Karla Čapka

autor článku: Kristina Váňová