Dnes je pondělí 6. červenec, je Den upálení mistra Jana Husa,
je Světový den Tibetu.

Události

Zrní

Ilustrační obázek k akci - Zrní
KDY?
08. listopad 2019 od 20:30
KDE?
Kulturní dům Dobříš

CO?                        

 

Charakteristický sound a k dokonalosti dovedená kombinace elektroniky a písničkářské poetiky. To je kapela Zrní!

 

Jedna z nejzajímavějších kapel současnosti. Intimuitu a pokoru z desek dokáží na koncertech přetavit v obrovskou energii, kde se jde na dřeň hudebního i osobního zážitku. Hýbou hranami i niterními pocity, vzývají k tanci i pozornému poslechu.

 

Čtyři Honzové a jeden Ondřej spolu hrají už od roku 2001. Mazitím poslali Hrdinu počítačové hry do světa, Následovali kojota, složili Soundtrack ke konci světa a důvěrně popsali Jiskřící, co nevymyslíš. Někde tam polétává i cena Anděl za objev roku 2012, nominace na další Anděly v roce 2014 (kapela roku, klip a žánrová cena Alternativní hudba) nebo mohutný koncert pro Björk na Colours of Ostrava v roce 2017.

 

S talentem na melodie a mísením moderního zvuku je kapela Zrní ikona novátorství. Jejich osobitý projev na pódiu je stejný, jako jejich muzika: autentický, hutný, energický a hypnotický. Bez kalkulu, kompromisů a velkého labelu za zády sklízejí jejich desky ceny a nominace.

 

 

VSTUPNÉ:

  • 200 Kč (předprodej)
  • 230 Kč (na místě)

 

Předprodej vstupenek v Trafice u Davida od 21. října 2019, Dobříš. Rezervace vstupenek pro zájemce, kteří nejsou z Dobříše, na tel.: 318 521 302.

 

VÍCE INFO: